Тодоренко поділилась сімейним фото із сином

0
1471

Молода мама тільки-но покинула РАГС та виписалась із пологового, як знову повернулась до колишнього ритму життя. Новорічний випуск її власного шоу на російському телеканалі «П’ятниця» бачили усі. Численні інтерв’ю із Тодоренко читали усі. Що ж, настав час для очікуваних світлин.
На своїй офіційній сторінці в Instagram співачка оприлюднила фото із сімейної прогулянки. Вона, її батьки та новонароджений син серед засніжених паркових стежин. До повноцінної картини лише бракує Топалова – чоловіка та батька сімейства.


Як виявилось, таким способом Тодоренко вирішила публічно привітати свою маму з днем народження. «День народження моєї МАААААА. Як сильно я тебе люблю, МА! Ти у мене найвеселіша, смішна, мудра, добра і найкрутіша бабуся у всьому світі! Прошу, будь здорова і слухай мене», – підписала телеведуча родинну світлину.


До слова, Регіна Тодоренко не перший рік вважається однією із найвідоміших телеведучих. Не лише України, але й усього СНД. Успішні проекти, участь у шоу, захопливі телеподорожі та активне інстажиття – на цьому список не завершується.
Добряче долила масла у вогонь новина про заручини знаменитості із російським виконавцем Владом Топаловим. Тепер уся увага прихильників співачки зосереджена навколо її особистого життя та новонародженого сина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here