“Це Україна!”: Нікітюк поширила яскраве фото із рожевим озером

0
1296

Надалі знатна українська телеведуча та, разом з тим, найбільш скандальна учасниця «Танців із зірками» продовжує ділитись подробицями з нового тревел-шоу. Що не день – нова публікація у мережі. І поки до очікуваної прем’єри залишається чимало часу, Леся Нікітюк активно інтригує користувачів живописними й незвіданими куточками України.
Цього разу до об’єктивів камер потрапило вкрай мальовниче рожеве озеро Херсону. З першого погляду і не скажеш, що водойма розміщена у рамках України. Ба більше – природнє диво аж надто схоже до того, що у Центральній Африці, де мешкають фламінго. Втім, в українському «озері кавунового фрешу», як його нарекла власне телеведуча, можна розгледіти тільки її, Лесю Нікітюк.


Менше з тим, для більшості цього більш ніж достатньо, щоб публікація потрапила до ТОПів новин. Кадр неймовірної природи, що вже традиційно, знаменитість поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram. А поруч із ним можна знайти чимало й інших мальовничих локацій, які телеведуча відвідала у рамках проекту за власної участі під промовистою назвою «Le Маршрутка».
Для яскравого кадру на тлі рожевих вод Херсонщини Нікітюк вбралась не менш ефектно. Зірка ТБ вдягнула неабияк актуальні у цьому сезоні велосипедки, та ще й блискітками оздоблені. Доповнила модний образ райдужним асиметричним кроптопом та ніжно-голубою накидкою. Як результат – шанувальники не можуть натішитись не лише східноукраїнськими краєвидами, але й стильним луком народної улюбленеці.


Власне Леся Нікітюк під черговим кадром з бекстейджу нового тревел-шоу написала: «Озеро кавунового фрешу. Як думаєте, що це?». Таким чином, телеведуча вирішила спантеличити прихильників розташуванням нетипового озера, не зазначивши поверх світлини локацію. Втім, обізнані українці чи не одразу заявили, що це Херсонщина. Більшість ще й змогла вказати точніші координати.
Звісно, під постом завжди усміхненої Лесі не обійшлось і без гумору. Юзери заявили, що у них у Кривому Розі кожна калюжа такого кольору, що вже казати про озеро. Дехто навіть зауважив, що не одним єдиним рожевим озером славиться Україна. Згодом же прихильники знатної мандрівниці почали рекомендувати їй, яке місце можна обрати наступним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here