“Ти завжди в моєму серці”: Софія Ротару опублікувала фото коханого чоловіка

0
2570

Анатолію Євдокименко могло б виповнитися 77 років.
Легендарна українська співачка Софія Ротару, яка нещодавно провела Різдво в Лондоні, згадала в соцмережах про покійного чоловіка, якому сьогодні виповнилося б 77 років.


“Сьогодні тобі виповнилося б 77 … Ти завжди в моєму серці!” – підписала вона фото покійного Анатолія Євдокименка.
“Вас любила і любить вся країна. Ми виросли на ваших піснях. Ви дуже щаслива людина, бо в житті зустріли справжню любов і пронесли її через усе своє життя. Світла пам’ять вашому чоловікові. Здоров’я вам і вашим близьким”, – пишуть прихильники співачки.

View this post on Instagram

День рождения Отца… ??

A post shared by Rus (@rusevdokimenko) on


Також, не забув про день народження батька й син Руслан, він також опублікував на своїй сторінці в інстаграм фото, на якому – знімок батька в рамці, біля якої букет жовтих тюльпанів.
“День народження батька” – так підписав фото Руслан.
Нагадаємо, що 1964 року та 1968 року Софія Ротару закінчила Чернівецьке музичне училище. Щойно потрапивши на навчання, Софія уперше виступила на сцені Кремлівського палацу.
Після знайомства зі своїм майбутнім чоловіком Анатолієм Євдокименком, студентом Чернівецького університету й одночасно сурмачем у студентському естрадному оркестрі, співачка вирішує випробувати свій талант як солістка. Помер у Києві 23 жовтня 2002 року. Похований на Байковому кладовищі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here