Українська компанія “Radioaktive Film” стала найкращою у світі

0
625

Цьогоріч нагорода премії «Shots Awards» у номінації «Production Service Company Of The Year» дісталась українцям. Таким чином, компанія «Radioaktive Film» стала кращим продакшин-сервісом світу.
Переможців найпрестижнішої премії у галузі рекламної відеозйомки нагородили в Лондоні 18 жовтня. Конкуренцію українцям склали студії з Британії, Південно-Африканської Республіки та Іспанії.
«Нашими конкурентами були компанії з тих країн, які вже давно на ринку. На їхньому рахунку Gorillaz, іконічні Old Spice, FIFA. І нам особливо приємно перемогти цього року, тому що ми також робили сцену зі Спайком Джонзом, який отримав нагороду за найкращу режисуру», – розповіла виконавча продюсерка «Radioaktive Film» Катя Галицька.
До слова, це далеко не перша перемога «Radioaktive Film». На їхньому рахунку є ще одна престижна нагорода – «MTV VMA 2016». Вони, разом із українською студією «Gloria FX», зняли кліп на пісню «Coldplay Up & Up» та здобули нагороду в номінації «Кращі візуальні ефекти». Крім того, рекламний ролик для «Renault», знятий «Radioaktive Film», отримав бронзу на фестивалі «Канські леви».

Компанія також працювала над рекламними роликами «Hennessy», «Apple», «Lenovo», «Audi», «Guinnes», «Absolut», «Libresse» та «Uniqlo». Особистими шедеврами «Radioaktive Film» стали деякі кліпи «Twenty One Pilots», «Coldplay», DJ «Shadow», «MØ», «Hurts», «Foals», «Tame Impala», «Океану Ельзи» та «ONUKA».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here