Українські школярі стали абсолютними Чемпіонами Світу

0
1820

Пара, що танцює разом всього лише упродовж п’яти місяців, зуміла здобути світову першість у Діснейленді, що у Парижі. Давиду Комарницькому та Ангеліні Черкасовій за короткий період часу вдалось зробити неможливе – перемогти найпрестижніший танцювальний конкурс на міжнародній арені. Поступившись першістю українцям, до п’ятірки лідерів ввійшли Великобританія, Японія, Ісландія та США.

View this post on Instagram

ABSOLUTE WINNERS PARIS WORLD OPEN CHAMPIONSHIP 2018 ??????????????????????? Komarnytskyi Davyd-Cherkovska Angelina ?1 place Juveniles under 10 Ballroom ?1 place Juveniles under 10 Latin Давид і Ангеліна стали абсолютними Чемпіонами Світу, Парижі( Діснейленд )!!! Це наша ГОРДІСТЬ, в парі танцюють тільки 5 місяців і за такий короткий період зробили неможливе…. -виграли Чемпіонат Світу в двох програмах!!!! Гімн України звучав на їх честь 2 дні!!!! #стрийспільнотатвогоміста

A post shared by Стрий (@stryi_spilnota_tvogo_mista) on


На паризькому паркеті юна пара уміло заявила про свою претензію на перемогу та здобула «золото» у Чемпіонаті Світу в двох програмах. Відтак, український гімн на честь наших танцюристів звучав двічі. Незабаром, інформація стосовно перемоги школярів з’явилась у соціальних мережах, вперше – на інстаграм сторінці міста Стрий, де разом із своїми батьками проживають Давид та Ангеліна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here