Українські зірки здійснили мрії дітей-сиріт з усієї України

0
408

Олександр Пономарьов, Ольга Сумська, Оля Цибульська, Олександр Лещенко, Інна Осипенко-Радомська, Аїда Ніколайчук, Влад Ситнік та інші зірки взяли участь в церемонії нагородження переможців XIII Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні» талановитих дітей-сиріт. Захід пройшов традиційно в Національній опері України.
Щорічно в програмі фестивалю беруть участь понад 600 дітей-сиріт з досягненнями в категоріях «Освіта», «Спорт» і «Культура», яких на конкурсній основі відбирає Міністерство соціальної політики України. Для найталановитіших дітей, які стали фіналістами конкурсу, організовують 21-денну програму з майстер-класами, де діячі культури, науки, кіно і спорту допомагають дітям реалізувати свої таланти і успішно адаптуватися у суспільстві.
Нагороди та призи дітям-переможцям вручали Ольга Сумська, Олександр Пономарьов, Олександр Лещенко, Інна Осипенко-Радомська й інші наставники проекту. Музичну програму вечора склали виступи популярних українських артистів. Олександр Пономарьов презентував нову пісню «Як же без тебе жити», співачка і телеведуча Оля Цибульська разом з шоу-балетом представила пісню «Дівчинка», а Влад Ситнік виконав зворушливу композицію «Соколята» в ансамблі з артистами творчого об’єднання «Paradiz».

Ведучими заходу стали Юлія Крауз і Володимир Такудіс. За свою працьовитість і талант діти отримали подарунки, про які кожен з них мріяв: тур в Прагу на екскурсію і виступ скрипаля DAVID GARRETT, сертифікат на навчання у вокальній школі Олександра Пономарьова, поїздку до Великобританії на навчання англійській мові, на відпочинок до Болгарії, екскурсію до Львова і на оздоровлення в табір «Занки» в Угорщину.
Крім того, завдяки зібраним коштам фонду «Щасливі Долоні», дітям подарували плазмові телевізори, смартфони, гіроскутери, планшети, гіроборди, кольорові принтери, а також велосипеди, спортивне обладнання та інші цінні призи. Своїми емоціями поділилася зі сцени організатор фестивалю Олена Піддубна: «Я щаслива, що навколо мене настільки багато людей з відкритим величезним серцем, які готові допомагати реалізовувати дитячі мрії.
Завдяки їм сьогодні 30 обдарованих дітей-сиріт з усієї України отримали заслужені подарунки і нагороди. Я впевнена, що наша увага і підтримка здатна розкрити потенціал дітей з нелегкою долею.

Діти – це наше майбутнє і дуже важливо, щоб кожне дитяче серце було наповнене любов’ю!». «Хрещеною мамою» благодійного проекту «Щасливі Долоні» стала відомий меценат, громадський діяч і президент групи компаній «Петрус» Людмила Русаліна. «Для мене велика честь і натхнення вже 13 років підтримувати фонд Олени Піддубної. Коли ми, дорослі, допомагаємо дітям втілювати їхні мрії – це і є щастя. Ми прагнемо робити все можливе, щоб діти залишалися жити в мирній країні», – зазначила Людмила Русаліна. Генеральним партнером заходу виступила будівельна корпорація «Укрбуд».
Про проект:
Щорічний Міжнародний конкурс-фестиваль «Щасливі Долоні» талановитих дітей-сиріт був заснований Оленою Поддубной в 2005 році. Це кращий соціальний проект України 2013 року, занесений в Книгу рекордів України, як найбільше рукостискання дітей (14 тисяч долоньок).
За 13 років благодійний проект допоміг розкрити таланти і здійснити мрії більше 10 500 дітей-сиріт з усіх куточків України. Учасники фестивалю – діти з 18 країн світу – Молдови, Казахстану, Індії, Єгипту, Кенії, Пакистану, Сьєрра-Леоне, Білорусі, Англії, США, Франції, Голландії, Бельгії, Польщі, Латвії, Швейцарії і Швеції та інших.
Місія проекту: створення кращих умов для успішної адаптації в суспільстві дітей з нелегкою долею, розвиток здібностей і талантів, а також допомогу у визначенні життєвих пріоритетів.
Сайт конкурсу-фестивалю: http://dolonki.com/
+38044 33 226 58

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here