Ведучий на три мільйони: “Світ Навиворіт” з Дмитром Комаровим поставив новий рекорд

0
1901

Шоу стає дедалі більш популярним
Шоу “Світ Навиворіт” з Дмитром Комаровим на “1+1” триває вже 11 сезонів. Причому з року в рік аудиторія екстремального тревел-шоу збільшується. Воно виходить у досить пізній час, наприклад, свіжий випуск стартував 22 квітня о 22:45. Однак українці готові лягти спати на годину-півтора пізніше, заради чергового шоу. Останній випуск з Гонконгу встановив рекорд для українського телебачення.

У середу, 22 квітня, вийшов перший “здвоєний” випуск “Світ навиворіт” про Китай. В цьому шоу Комаров відвідав футуристичний мегаполіс Гонконг. Азіатські реалії настільки зацікавили українців, що епізод поставив новий рекорд за кількістю переглядів. У загальній складності його дивилися понад 3 мільйонів чоловік по всій Україні.

Рейтинг випуску “Світ Навиворіт” про Гонконг серед аудиторії 18-54 склав 3.5%, частка – 15.4%. У рекордному випуску Дмитро Комаров на день став учасником бригади будівельників в Гонконзі, показав, як будують 100-поверхові будинки.
Також ведучий дізнався і зворотний бік багатого життя в місті. Йому вдалося потрапити в район, де проживає бідне населення. Ще однією фішкою випуску стали квартири, площею… Три квадратних метри! Друга частина здвоєного випуску про Китай вийде 29 квітня о 22:45.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here