Януковича госпіталізували в московську клініку – ЗМІ

0
606

Спочатку його привезли в Інститут швидкої допомоги імені Скліфосовського, а потім перевезли в приватну московську клініку. У п’ятницю, 16 листопада, обвинуваченого в державній зраді екс-президента України Віктора Януковича госпіталізували в Інститут швидкої допомоги імені Скліфосовського в Москві.
На питання про те, з якої причини Януковича госпіталізували, в лікарні відповіли: “У нас немає такої інформації”. Як повідомляють російські ресурси, його привезли в п’ятницю, але стало відомо про це тільки сьогодні.
Російський П’ятий канал повідомляє, що у Януковича була травма коліна, його доставили в медичний заклад з підмосковного тенісного клубу. Комсомольська правда уточнює, що у Януковича була підозра на травму хребта і травму коліна.
Нагадаємо, Оболонський районний суд Києва повісткою запросив на 19 листопада для промови останнього слова екс-президента України Віктора Януковича, звинуваченого в державній зраді.
Варто зазначити, що суд неодноразово пропонував Януковичу взяти участь в судових засіданнях, зокрема в режимі відеоконференції, але досі він цією можливістю не скористався.
Як сказав його адвокат Олександр Горшінскій під час засідання Оболонського суду, Янукович попросив перенести засідання, оскільки хоче, щоб його адвокат знаходився поруч з ним і “надавав правову підтримку”, а для цього останньому потрібно отримати дозвіл на роботу в Росії. Це, за словами прокурорів, може зайняти до чотирьох місяців.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here