Вокалістка “Hardkiss” суттєво змінила імідж: ФОТО

0
401

У середині березня український гурт “Hardkiss” презентував новий кліп на чуттєву пісню “Серце”. У ньому вокалістка, 28-річна Юлія Саніна, виконуючи танець контемпорарі на фоні природи, постала у зовсім новому для неї образі. Здавалося б, африканські кучері зірка зробила лише для кліпу, але ця зачіска настільки припала до душі співачці, що тепер вона з’являється у мережі та на публіці лише з нею.
На музичній церемонії “YUNA” гурт “Hardkiss” виграв аж дві нагороди: “Найкраще концертне шоу” та “Найкращий рок-гурт”. Як бачимо, на вручення статуеток Юлія теж надала перевагу цій оригінальній зачісці.
Фанам новий образ співачки дуже сподобався, про що свідчать схвальні відгуки під її світлинами: “Браво вашому стилісту! Як, завжди, відмінний смак в усьому”, “Дуже личить ця зачіска”, “Кучеряшка Сью”, “Дуже гарний образ. Не можу вами намилуватися!”, “Неймовірна врода! Вам личать усі зачіски”, “Ну як можна бути такою чарівною?”.

View this post on Instagram

Have a nice day?

A post shared by Юлия Санина (@the_hardkiss) on


Нагадаємо, у кліпі “Серце”, де Юля вперше постала у новому образі, співачка самостійно виконала складний танець у стилі контемпорарі, який репетирувала півтора тижні. Його вже переглянуло майже мільйон юзерів. Що цікаво, відео відзняте без жодних спецефектів: лише Юлія, її історія та природа.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here