Володимир Зеленський не приховує багатомільйонні статки

0
189

За 20 років роботи в шоу-бізнесі Зеленський домігся чималих висот. Нещодавно Володимир змінив рід діяльності і з головою поринув у політику. Слуга народу не приховує мільйонних доходів та пишається, що зміг самостійно забезпечити безтурботне майбутнє собі і близьким.
Ще недавно Зеленського асоціювали виключно з гумористичними шоу. В кінці 2018-го Володимир виявив бажання стати президентом рідної України. Мало хто серйозно поставився до цього, але думки більшості змінилися пару днів назад, коли артист став лідирувати в гонці за президентське крісло. Так, в першому турі виборів він обігнав головного суперника і чинного главу країни – Петра Порошенка.
До слова, майбутній політик починав з КВН. Згодом Зеленський навчився заробляти на гуморі та виріс до успішного підприємця. За 20 років в шоу-бізнесі Володимир забезпечив безтурботну старість собі та близьким. За останніми даними, на рахунку Зеленського в банку знаходиться близько 20 мільйонів гривень.


“Чому багато? Тому що я чесна людина, бізнесмен. Я дуже багато зробив з моїми партнерами”, – кандидат в президенти України не боїться відкрито говорити про фінансове благополуччя.
У рік Володимир отримує близько 7 мільйонів гривень – такий дохід приносить йому творча діяльність і здача в оренду закордонної нерухомості. Крім цього, бізнесмен володіє компаніями з продюсування телешоу, кінопроектів. На них він заробляє близько 14 мільйонів.
Дружина артиста володіє апартаментами в Києві та Криму. На ім’я Володимира записані заміський будинок під Києвом, квартира на Кіпрі. За подружжям також числяться нежитлові приміщення в столиці України.


Кандидат в президенти пересувається на Land Rover, вартість якого за найскромнішими мірками становить 4,5 мільйони гривень, а його дружина – на Mercedes Benz S500 4 Matic.
Зеленський не приховує, що може дозволити собі багато чого. Не забуває він балувати й улюблену дружину. Так, за даними “Телепрограми”, він обдаровує її годинниками елітних марок Breguet, Tag Heuer, Rolex, Piaget та ювелірними виробами від Bovet, Breguet, Graff.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here