Вийшов новий скетч: “Наші без раші” – Росіянин у Львівському Аеропорті

0
439

У Львові відбувся допрем’єрний показ нового сезону проекту “Наші без раші”. Глядачі, які допомогли зібрати кошти на зйомки, змогли одразу побачити шість свіженьких скетчів. І вони залишилися задоволеними. Розповідають, що у порівнянні з минулим сезоном, гостроту жартів вони не понизили.
Роман – один із провідних акторів проекту, розповідає, що нові ідеї для скетчів у його голові народжуються під час прослуховування української музики. Зізнається: його улюблений номер з минулого сезону – про американця, який вивчає українську. А от Іллі найбільше сподобався перший випуск, де він зіграв Богдана Хмельницького. Розповідає, що перевтілення у таку історичну постать було цікавим досвідом.

Проте, і у новому сезоні, каже, є чим здивувати. Цікавий факт, що саме він і запропонував назву проекту – “Наші без раші”. Це сталося власне під час обговорення сценарію до перших скетчів, пише Pravdatut.
Зйомки проходили у Львові упродовж двох днів у різноматніх локаціях: на парковці, у музеї та навіть церкві. Було складно, зізнається знімальна группа, працювали майже без перерви. Найважче було у церкві.
Збирали кошти на зйомки 6-ти скетчей через краундфандингову кампанію у інтернеті. Наразі вже зупустили новий збір, до якого може долучитись кожен охочий, та навіть отримати подарунок від знімальної групи. А вже новісінький скетч глядачі проекту “Наші без раші” зможуть побачити уже завтра у ютубі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here