“Я не планувала виходити заміж”: шокуюче зізнання Фреймут

0
2362

Своєрідний марафон одкровень від Ольги Фреймут не припиняється. Одразу після зізнання про найбільш гнітючу у житті фобію, телеведуча вразила громадськість не менш гучним «одкровенням». Як виявилось, директорка виправної школи для пацанок ніколи не планувала виходити заміж. Ба більше – народжувати дітей.

Знаменитість, більш відома за образом Ревізора країни, розповіла своїм підписникам в Instagram про аж надто особисте. «Я ніколи не планувала виходити заміж і бути багатодітною мамою, але у Бога було інакше бачення», – пояснює телезірка.
Фреймут також наважилась висловити власне ставлення до абортів: «Точно знаю, що на аборт ніколи не піду. Мене діти зробили мною. Валерій і Євдокія наповнили життя змістом. Я сміливо відмовляюся від нецікавих людей і подій».


Нагадаємо, у відомої української телеведучої залишились позаду вже як два шлюби. Однак, жоден не був зареєстрований офіційно. Дітей у жінки троє, перша донька від громадянського чоловіка (британця). Зараз Ольга Фреймут щаслива та виховує дітей зі своїм третім чоловіком – Володимиром Локотко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here