“Якби я тебе не зустрів”: Монатік присвятив дружині відверту поезію

0
490

Чи то довгоочікувана відпустка так впливає на артиста, чи Монатік і справді вирішив частіше ділитись зі світом власними внутрішніми хвилюваннями – годі й здогадуватись. Менше з тим, результат промовляє більше, аніж будь-які плітки у мережі. А дійсність стверджує, що у зірковому сімействі Дмитра та Ірини виробилась нова стратегія – активно вести сторінки у соціальних мережах.
Здавалось би, не так давно у профілі Монатіка в Instagram лише з’явилось перше фото із відпочинку у Туреччині, як його красуня-дружина, Ірина Демічева, поширила ще кілька світлин. Сьогодні шанувальників іменитого подружжя вразило інше – вкрай зворушлива публікація у мережі від власне невтомного хітмейкера. Монатік вкотре присвятив своїй коханій поезію, яку поширив на широкий загал.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Если бы я тебя не встретил, шептал бы рифмами, как сейчас, этот ветер? Светил бы звёздами, вечно молодой вечер? Был бы будень так Ясен и светел? Если бы я Тебя не встретил… Набрался бы смелости вызовы бросить нерешаемым, казалось бы, самым сложным вопросам, недосягаемым, нерушимым вершинам? Не встреть я Тебя, что бы тогда было? Слушал бы смех, такой свежий как иний, детский, искренний, самый любимый? Видел бы взгляды, которые мигом бит сердца делают неуловимым? Была бы жажда жить неутолимой…? Скорее всего жажда была бы, но… к ливням… Которые так необходимы пустыне, трещину давшей от пустоты и уныния. Да Без тебя все бы было не то… А то что есть, я обожаю безумно. И что бы было, не встреть я тебя. Я знать не хочу … Я люблю! Я каждый день благодарю за то что Это все обоюдно … Сегодня, я почему то задумался о том что бы было, если бы жить пришлось не любя… Я знать не хочу, представлять не хочу что бы было… не встреть я Тебя. С днём рождения любимая I.V. #РадуюсьСильно #КаждыйРаз #Вечность

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)


Користувачі чи не одразу підхопили ритми вірша та заявили, що подібні слова чудово би вписалися у рамки пісні. Втім, не вперше мультиартист присвячує хіт своїй дружині, чого він ніколи не намагався приховувати. Зараз же його профіль прикрасив ліричний вірш, без музичного супроводу чи належної танцювальної ритміки. Монатік поділився винятково своєю душею. А світу цього більш ніж вдосталь.
«Якби я тебе не зустрів, шепотів би римами, як зараз, цей вітер? Світив би зірками вічно молодий вечір? Були би будні настільки яскравими і світлими? Якби я тебе не зустрів… Набрався би сміливості виклики кинути невирішеним, здавалось би, найскладнішим запитанням, недосяжним, непорушним вершинам? Не зустрів би я тебе, що би тоді було?», – висловив артист свої почуття, традиційно, у римованому форматі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ушли в отдых !!! Всем отличного завершения лета . #Мои

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)


І кількома рядками його політ думок не вичерпався. Не тільки шанувальники не змогли стримати слів захвату, але й колеги Монатіка по сцені не пошкодували компліментів. От Ольга Полякова заявила: «Це прекрасно!». Надя Дорофеєва, тим часом, не підібрала слів та промовисто залишила кілька червоних сердець-емоджі під любовною поезією. Приєдналась до коментування і Віра Брєжнєва, Марія Єфросиніна, Alyona Alyona та безліч інших представників вітчизняного зіркового бомонду.
Звісно, найбільш очікуваною була реакція власне щасливої дружини Монатіка, Ірини Демічевої. Жінка не змогла стриматись та чуттєво заявила під публікацією: «Кохаю тебе безмежно!». Що ж, день у світі шоу-бізнесу видався доволі таки атмосферний. А, на додачу до ліричного вірша, неабиякого враження ще й справило ніжне фото виконавця зі своєю коханою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here