“Закохуйтесь раціонально” та інші любовні поради від Фреймут

0
471

Якщо проблеми із особистим життям та поради по будуванню «ідеальної» сім’ї доречні як ніколи – поспішіть до офіційного блогу Ольги Фреймут в Instagram. Адже знаменитість із любовним досвідом кількістю у три шлюби таки знається у чоловіках. Жарти жартами, але скандальна українська телеведуча не приховує жодних своїх уявлень, навіть найбільш провокативних.

View this post on Instagram

— Не звикайте до чоловіка. Є сім'ї дуже нещасні, живуть тільки за звичкою. Їх все не влаштовує, але вони немов зрослися один з одним. Не дай господь так звикнути, перестати відчувати напруження емоцій. ⠀ Для мене стосунки можливі, тільки поки є любов. Як тільки бачиш, що хтось сумує, кому-то погано, треба йти. І для мене важливо піти першою. Я не хочу, щоб мене кинули. Тому чітко знаю, коли треба піти. Сумнів для мене означає «ні», якщо я сумніваюся – в більшості випадків це означає, що продовжувати відносини або якусь справу не варто. ⠀ Знайти свою людину можна, але не можна терпляче сидіти в будинку, де відчуваєш себе погано. Треба йти з цього будинку і шукати своє. ♥

A post shared by Ольга Фреймут (@freimut.news) on


Розповідає Фреймут про виховання дітей, пошуки хорошого чоловіка і (навіть!) приготування домашніх страв. Перша Панянка країни не припиняє хизуватись своїми вміннями справжньої господині. Втім, на цей раз Ольга не посоромилась заговорити про те, як закохуватись «вірно».
«Закохуйтесь раціонально. Прагматично. Обирай чоловіка, як вибираєш взуття. Щоб на шляху життя не натерло ноги», – заявляє телезірка не без традиційного фреймутівського «гумору».


А також додає, що ніколи не варто жити за звичкою. Оскільки саме «звичка до чоловіка» робить сім’ю нещасною, позбавляє жінку вибору рухатись далі. Ще одна річ, без якої не обійдеться жодне подружжя – любов. Принаймні, про такі звичні істини не припиняє розповідати телеведуча.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here