Zaxidfest 2019: чим здивує грандіозний музичний фестиваль цьогоріч

0
1391

Літо дійшло свого апогею і, здавалось би, за мить прийде осінь. Дні з календаря вперто рухаються у напрямку холодної пори, а задушливі будні змушують тікати з міста – варто зупинитись та зробити все, щоб літо не пройшло повз. І що може бути краще, аніж проведення довгих літніх вечорів у ритмах грандіозних фестивалів?
Гучні біти музики неодмінно змусять знову відчути себе вільним – на найбільш грандіозній фестивальній події року, на Zaxidfest 2019. Кожен, хто там був, не в силах не повернутись туди знову. А той, що й досі не може зібратись із силами, щоб придбати квиток – повинен бути готовим до незабутніх вихідних. Адже тільки у нестримному натовпі вільних людей можна сповна відчути небачену свободу.

Ні для кого не секрет, що наметове містечко Zaxidfest буквально таки пронизане незабутньою атмосферою молодості. Божевільна та неординарна молодь, всюдисущий дух творчості, дика природа та не менш дикий ритм музики на будь-який смак і норов. 16-18 серпня, поблизу міста Львів у селі Родатичі вкотре пройде захід, на якому, без жодних перебільшень, повинен побувати кожен, бодай раз у житті.
Організатори Zaxidfest-2019 із кожним днем називать усе нові імена учасників цьогорічного фестивалю. І чи не кожне з них таки вабить податись до передмістя Львова у зазначені дати.
“Cradle of Filth”, “Crossfaith”, “Lacuna Coil”, “FATHERSON”, “Noize MC”, “AFTER THE BURIAL”, “Itchy”, “Ляпис 98, “Alyona.Alyona”, “Zdob si Zdub”, “ЛСП”, “Курган & Агрегат”, “Воплі Відоплясова”, “Vivienne Mort”, “Один в каное” та багато інших, зірковість цьогоріного фесту буквально таки зашкалює. Хоча й не “нашими” знаменитостями буде сповнена сцена Zaxidfest-2019.
Першого дня хедлайнером заходу стане фінський гурт “Apocaliptyca” із новою програмою “Plays Metallica by Four Cellos”. Серед інших іноземних гостей події уже названо ім’я культового британського рок-колективу “You Me At Six”, який вперше зійде на українську сцену. Не мине Zaxidfest-2019 і без завжди усміхеного Rocky Leon та “готського” гурту “Lacuna Coil”.

Не обійдеться також без учасників зі Сполучених Штатів. Наразі відомо лише, що запалить цьогорічну сцену Zaxidfest пост-рок-гурт за назвою “CASPIAN”, що востаннє навідувався до України ще у 2010 році. Хоча й остаточного переліку гостей заходу поки не відомо, уже відомі учасники Zaxidfest-2019 вражають своєю автентичністю та, разом з тим, неабиякою зірковістю.
Що стосовно інших подробиць події, правила залишаються незмінними. Орієнтовна вартість квитка: 450-1200 гривень. Жодних доплат за доступ до сцен фестивалю. За вами залишається винятково побутові умови, проживання у наметовому містечку, харчування та інші додаткові послуги від Zaxidfest. Квиток можна придбати на офіційному сайті події. Усі інші подробиці з’являться у мережі згодом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here