Зеленський іде в президенти: ЗМІ дізналися про плани Коломойського

0
3767

Український олігарх Ігор Коломойський має намір взяти участь у президентській кампанії. Він зробив ставку на актора, лідера Студії “Квартал 95” Володимира Зеленського.
За інформацією “Страны”, участь Зеленського у виборах — це вже прийняте рішення, однак із заявою про офіційний старт він потягне до останнього.
“До якогось часу, дійсно, були великі сумніви, і звідусюди надходили суперечливі сигнали. Рейтинги Зеленського показували хорошу динаміку, однак занурюватися із головою у політику ні Зеленський, ні члени його команди не були готові. Багато людей його відмовляли, інша частина — навпаки, підігрівали його амбіції. Сьогодні рішення прийнято. І вже навіть створено штаб”, — розповіло джерело із оточення Коломойського.
Керівником штабу призначено Ігоря Баканова, він же — формальний глава створеної ще в минулому році партії “Слуга народу”.
“Немає поки ні покрокового плану дій, немає програми і стабільного фінансування. У команді не приживається жоден політтехнолог. Різних приводять, але поки жоден із них не підійшов. З цікавого — на оглядини до Коломойського водили і главу комітету зі свободи слова, депутата від “Народного фронту” Вікторію Сюмар. Але Ігор Валерійович її забракував і до роботи команди вона поки не підключилася”, — відзначило джерело.
Також наголошується, що у Коломойського є другий політичний проект — партія “Укроп”. Віднедавна в опитуваннях щодо президентських рейтингів з’явилося прізвище “Олександр Шевченко”.
Це нардеп, партнер Коломойського, власник курорту “Буковель”. Рейтинг у нього з’явився завдяки присутності в ефірі телеканалу “1+1”, який висвітлює у новинах захід під назвою “праймеріз партії “Укроп”. У цих “праймеріз” від регіону до регіону незмінно перемагає Олександр Шевченко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here