Зеленський вручив орден Тіні Кароль — співачка не стримала емоцій

0
351

Кароль подякувала всю свою команду, колег і фанатів, і побажала всім здоров’я в цей важкий період
На честь Дня Конституції України, деякі державні діячі отримали державні нагороди. Серед них опинилася і відома українська співачка Тіна Кароль. Одна з найбільш відомих артистів української естради отримала чергову нагороду державного рівня. Їй було присвоєно Орден Княгині Ольги III ступеня. Кароль подякувала всій своїй команді, колегамі фанатам, і побажала всім здоров’я в цей важкий період.
Тіна Кароль і раніше отримувала державну нагороду. Зокрема, вона була нагороджена за участь у миротворчих місіях медаллю “За працю і відвагу” у 2007 році. Виконавиця не побоялася виступити перед українськими вояками, які виконували місію в Іраку та Косово. Крім того, співачка була удостоєна і Вищого церковного Ордена Святої Великомучениці Катерини I ступеня. Нагороду вона отримала за персональним клопотанням Митрополита Володимира.
Орден Княгині Ольги – одна з вищих нагород України. Її можуть отримати жінки, які брали активну участь у політичному, громадському, культурному, науковому житті. Популярність Тіни Кароль в Україні величезна, тому нагородження її Орденом Княгині Ольги – цілком очікувана подія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here