“Змінила імідж?”: Нікітюк заінтригувала черговою фотозйомкою

0
453

Червона доріжка уже була, тільки-от не під ногами, а у ролі тла для «класичного» хмельницького кадру. Знатна українська телеведуча нерідко вражає мережу неочікуваними публікаціями. І, поки шанувальникам не сила оговтатись від нападів сміху, Леся Нікітюк добряче себе піарить.
Цього разу справа дійшла до звичної для зірок справи – до фотосесій. Відтак, після вельми курйозної світлини телеведуча анонсувала кадри і майбутньої фотозйомки. Без жодних сумнівів, фотографії одразу з’являться на Instagram-блозі Нікітюк. А поки, світ у передчутті пікантних новин.


Ні для кого не секрет, що телеведучу ніколи не зупиняли відверті фотосесії. На обкладинках чоловічих глянців зірка з’являлась неодноразово. Востаннє – для іменитого українського журналу «Viva!». Тоді, одразу після переможного «срібла», яке Нікітюк здобула разом зі своїм партнером на проекті «Танці із зірками», і відбулась відверта зйомка. Топлес та у душі – на цьому її «пікантність» не вичерпується.
Що ж, після подібного уже складно буде чимось здивувати, але Богиня ламіната таки спробувала. У мережі Леся натякнула на зміну іміджу, що не на жарт зацікавило прихильників. До кого ж, показала бюст завдяки «порядному» декольте. «Моя чудова неділя. Люблю змінювати імідж. Але не себе! Будьте собою», – так Нікітюк прокоментувала перший кадр із фотосесії для глянцю «Печерська Асамблея».

На додачу, зірка обіцяє, що інші світлини зі «свіжої» зйомки з’являться уже зовсім скоро. Втім, що дивно, на публікації доволі так складно розгледіти бодай найменш незначні зміни іміджу. Хіба що відтінок волосся став трохи іншим, але справа може бути в обробці фото. Так чи інакше, згодом усі про все дізнаються. А поки, шанувальники не стримують свого захоплення.
Чи не кожен коментар – черговий комплімент у бік Лесі Нікітюк. Дехто навіть зазначає, що телеведуча аж надто подібна до ляльки Барбі. «Дуже гарна», «кінозірка», «вау» – зазначають юзери. Що звично, без хейтерського відгуку теж не обійшлось.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here