Ані Лорак відверто розповіла про ситуацію в особистому житті

0
472

Популярній українській виконавиці, що наразі живе та працює у Росії, не довго довелось боротись із труднощами в особистому житті. Ані Лорак швидко поставила крапку у розлученні та взялась за пошуки «нового кохання». Подейкують, співачці вдалось його відшукати серед зірок музичного лейблу «Black Star». Так це чи ні, музика виконавця промовляє більше, ніж слова.
Немов у відповідь на усі плітки співачка випустила кліп до промовистої пісні «Я в любви». Сама ж Ані Лорак чи не одразу сповістила про потішну новину на своїй офіційній сторінці в Instagram. «Нарешті здійснилось! Рада представити вашій увазі мою нову пісню «Я в любви». Любов – це моя релігія. Любов – це те, чим переповнене моє серце зараз. Любов – це те, заради чого варто Жити, а не Існувати», – гучно заявила співачка.


Разом з промовистим анонсом, прихильники зірки не змогли пропустити повз увагу недвозначне зізнання у новому романі, у якому Ані Лорак давно як підозрюється. Складно сказати, хто є тим «щасливчиком». Але в одному можна не сумніватись, він таки є. За усіма підозрами, ним може виявитись майже вдвічі молодший саунд-продюсер Єгор Глєб, з ним не так давно у профілі співачки з’явився спільний кадр.
Тоді ж, тижнями раніше, Ані Лорак в обіймах молодого продюсера скромно побажала користувачам «теплого вечора». У кого як, а в неї він був доволі таки гарячим, адже співачка опинилась у компанії чоловіка, молодшого за неї на чотирнадцять років. Відтак, нова музична композиція зірки вже й не здається такою беззмістовною.


«Ти змусив моє серце битись частіше. Я так люблю, а ти? Кожен подих частіше і частіше. Я в коханні», – звучить у новій композиції Ані Лорак. Зрештою, після болісного розлученні чому би й не опинитись в обіймах такого молодого та ще й перспективного чоловіка, чим і зайнялась іменита виконавиця. А поки, шанувальники порівнюють зірку із Аллою Борисівною. Хто ж знає, наскільки далеко може зайти новий зірковий роман.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here