Анна Сєдакова заговорила про найбільш поширені помилки у стосунках

0
275

Знатна українська поп-виконавиця, що наразі живе та працює у Росії, нерідко ділиться зі світом своїми власними одкровеннями. І, якщо перше, що вам спало на думку, так це відверті пози на фото – ви не помилились. Принаймні, частково. Зараз же буде мовитись стосовно своєрідного порадника від Анни Сєдакової, що, за сумісництвом, є офіційною сторінкою в Instagram зірки.
Днями раніше у профілі знатної екс-учасниці гурту «ВІА Гра» з’явився доволі таки типовий, але, від того, не менш провокативний пост. Годі й звертати особливу увагу на фото співачки у розкішній сукні із пікантним вирізом, адже Сєдакова хотіла привернути увагу до іншого – до «наболілого». Артистка вкотре у коментарях під фото зачепила тему кохання та міжособистісних стосунків.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Что такое любовь для меня? Это когда становится не важно. Твоё эго нервно дышит в сторонке и завистливо посматривает на то, как два здоровых человека счастливы вместе. Раньше, я докапывалась к каждой мелочи, сразу выстраивая цепочку будущих событий. Куда же приведёт то , что он не открыл мне дверь в машине. Ведь это плохой знак? Ведь как же он будет относиться к нашим детям ? Но любовь – это когда мелочи действительно становятся мелочами. Все приобретает свои реальные размеры и вы уже не расстанетесь из-за двери, не помытой тарелки или одного резкого слова в ссоре. Наверное, ты перестаёшь дуть на молоко. Просто пьёшь его и наслаждаешься лактозой. Хотя знаешь, что она вредна я??? Что такое любовь для тебя? Расскажи…

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)


Втім, зараз Анна Сєдакова занурилась значно глибше та спробувала докопатись до власних причин, а не загальнолюдських. Виконавиця зізналась, що раніше не була такою «мудрою жінкою», якщо це так можна охарактеризувати. Вона звертала увагу на кожен недолік у своєму партнері та розцінювала простий жест за фатальний. Зараз у її світобаченні відсутня така функція, як прискіпливість.
«Кохати не за щось, а всупереч», – з огляду на все, Анна Сєдакова більш ніж свідомо осягнула цю усім відому істину на власній шкірі. Разом з тим, артистка вирішила пояснити ці слова на більш простий манер. «Кохання – це коли дрібниці і справді стають неважливими. Все набуває своїх справжніх масштабів і ви вже не розлучаєтесь через не відкриті двері, не помиту тарілку чи одне різке слова у пориві суперечки», – зазначає співачка.


Також зірка «ВІА Гри» додає: «Напевно, ти припиняєш дути на молоко. Просто п’єш його і насолоджуєшся лактозою. Хоча знаєш, що вона не така вже й корисна». Подібні паралелі, роздуми про «справжніх джентльменів» та щиросердечні зізнання справили неабиякий ефект на користувачів мережі. Відтак, профіль Анни Сєдакової вкотре зазнав хорошого фідбеку від прихильників.
Усі чи не одразу почали висловлювати власне бачення на почуття кохання. Когось аж надто зачепили слова співачки, інші ж спробували розповісти про власний досвід у любовних справах. Так чи інакше, загальна ідея меседжу залишилась незмінною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here