Анна Сєдокова поділилась цікавими подробицями з життя

0
367

Два роки тому співачка народила довгоочікуваного сина. Однак разом з радістю материнства вагітність принесла проблеми з фігурою. Артистка зізналася, що їй важко повернутися до колишньої форми. 36-річна Сєдокова часто тішить шанувальників відвертими фото в мікроблозі.
Багатодітна мати демонструє апетитні форми і тонку талію. Проте, за словами співачки, підтримувати тіло в тонусі їй стає все складніше. Переломним моментом для артистки стала поява сина Гектора. Вона сподівалася, що після пологів швидко повернеться до колишніх параметрам, але стрілка на вагах “зависала” на критичній позначці.
https://www.instagram.com/p/B1tc2uuoWRH/
“Я привчила себе до спорту ще в юному віці, і це пригодилось в майбутньому, коли з’явилися на світ двоє моїх дітей. Після першої вагітності дуже швидко повернулася в колишню форму, навіть не докладаючи особливих зусиль. Коли на світ з’явилася друга дитина, спорт теж скоро зробив свою справу. Однак в третій раз була катастрофа”, – згадувала Анна.
Співачка зазначила, що важко переживала зміни в зовнішності. Для виконавиці, якій доводиться часто виходити в світ, зайві кілограми стали серйозною проблемою. “Після пологів я важила дуже багато і одного разу просто зізналася собі, що перебуваю далеко не в кращій формі, мені дуже некомфортно в своєму тілі. Моя ідеальна вага 58-60 кілограмів, а тоді я важила значно більше” – скаржилася артистка.

Довелося зірці зіткнутися і з жорсткою критикою, що стало причиною депресії. “Пам’ятаю, читала негативні коментарі, які мені писали в соцмережах, сильно переживала з цього приводу, страждала, постійно плакала, – зізнавалася співачка. – Я дійсно була дуже велика” »!
Артистка досі бореться з недосконалостями тіла. Але вже робить це без виснажливих дієт. Анна відзначає, що тепер намагається приймати себе такою, яка є. “Зрозумійте – іншого життя у вас не буде, іншого тіла теж. Посміхайтеся собі в дзеркалі і не чекайте, що життя радикально зміниться після схуднення. У 90 відсотків жінок є целюліт, в тому числі і у мене”, – говорила Сєдокова.


Нагадаємо, що раніше в Мережу потрапили провокаційні знімки співачки, на яких чітко помітний целюліт і відсутність лінії талії. Тоді артистка записала коротке відеозвернення, в якому заявила, що не претендує на титул королеви краси. Зараз Сєдокова не обмежує себе в харчуванні, а її недавнє захоплення інтервальним голодуванням зазнало краху. “Мене вистачило рівно на два дні. Дієти, чесно кажучи, мені дуже важко даються”, – розповіла вона.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here