Борис Апрель кардинально змінив зовнішність

0
1124

Борис Апрель змінив стать, та вперше за довгий час з’явився на українському вокальному шоу “Голос країни 8”. У січні буде прем’єра пісенного конкурсу “Голос країни 8”. Та сьогодні всі обговорюють учасників, які беруть участь в цьому шоу. Одним з яких, став Борис Апрель.
Проте, зараз Борис Апрель не чоловік, а жінка. Він зробив операцію по зміні статі. І тепер хоче показати свої вокальні можливості:
“Я довгий час провела в Америці. Видалила свої сторінки в соціальних мережах, мене вже не впізнають на вулицях. Коли приймала рішення про участь в проекті, хотіла залишити все як є, але любов до глядачів перемогла: саме по них я дуже сумувала протягом цих років. Моя мета в “Голосі країни” досить проста – мені хочеться відкрити свою душу глядачам України. Якщо своїм виступом я зможу підняти комусь настрій, подарувати натхнення або втішити – для мене цього вже буде достатньо. Це буде моя особиста перемога” – розповідає Зіанджа.

Зіанджа, це псевдонім Анни, так тепер називається Борис Апрель. Це ім’я походить з Китаю. Анна працювала волонтером, викладала англійську мову дітям дошкільного віку з малозабезпечених сімей.

 В той час вона мала довге волосся, кольору блонд, та діти називали її Енджел, що з англійської означає Ангел. Таким чином ім’я Енджел трансформувалося в Зіанджу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here