Дантес про подарунок “коханій” на День Святого Валентина

0
641

Допоки усі метушаться магазинами і не можуть визначитись із подарунком своїй «другій половинці», зірковий чоловік іменитої української співачки Наді Дорофеєвої на своїй офіційній сторінці в Instagram таки поділився кількома секретами.
Усім, хто ніколи не вмів дарувати подарунки присвячується. Інстаблогер Володимир Дантес, що часто і жартома позиціонує себе як безробітний, розповів про кілька майже безкоштовних лайфхаків, що безумовно здивують вашу кохану. «Ви до сих пір гадаєте, що подарувати своїй дівчині на День Святого Валентина? Тоді читайте до кінця!».
https://www.instagram.com/p/BtyYqdRlLIM/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
Ідей Дантес виокремив кілька. Усі вони є результатами «ручної роботи». Перше – лист із зізнанням у коханні у стилі ретро. Особливо це доречно для тих, у кого стосунки доволі таки тривалі. Усе просто: «Берете аркуш А4, вимочуєте його у чаї, він точно є у вас вдома, щоб аркуш став схожим на папірус. Берете ручку і починаєте писати. Ставите це у пляшку і даруєте».
Варіант другий – «грошове» дерево. Єдиний важливий пункт: зробити його власноруч. Відтак, воно стане символом вашого добробуту та міцних стосунків. Подібний подарунок якнайкраще підійде сімейним парам.

Тільки на третьому пункті читачі починають розуміти, що Дантес вкотре вдався до «святовалентинівських» жартів. «Для ледачих – берете банкноту номіналом в один долар, ставите до рамки і бажаєте, щоб із кожним роком президент на ній змінювався, а цифри росли».
На завершення, чоловік Дорофеєвої додає: «Якщо ви гадаєте, що подарунки цілковита лажа, то давайте пригадаємо, що вони дарують нам… Типу секс?!! Це звісно «ексклюзив». Не знаю, як у вашій сім’ї, але у мене з цим не такі вже й проблеми, щоб це був подарунок із вау-ефектом».

Що ж, подібний пост таки зміг розбавити загальне напруження на тлі передсвяткової метушні. Навіть якщо конкретних порад було обмаль, інстакористувачі змогли на мить відволіктись та зрозуміти, що головне на День Закоханих – це увага до ближнього.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here