Дівчина, що змінила життя Влада Ями – відверто

0
581

Сказати, що кар’єра чи не найвідомішого українського хореографа розвивається стрімко – це ще нічого не сказати. Влад Яма на телеекранах тримається упродовж років, не одне покоління буквально таки росло разом з ним. Хоча й самому артисту зараз тільки 36 років, він уже зміг стати одним із «ветеранів» українського шоу-бізнесу.
Цими днями танцюрист зізнався, у чому полягає причина його приголомшливого успіху. Точніше, у кому. Влад Яма лаконічно та, разом з тим, не менш відверто привітав свою дружину із Днем Народження.


«Happy Birthday, Лілія Яма. Дівчина, яка змінила моє життя», – прокоментував хореограф зворушливе фото своєї «другої половинки». Що цікаво, світлини Влада Ями із дружиною з’являються у мережі аж надто часто. Не так давно обоє відправились у романтичну подорож до засніженого Нью-Йорку.
Тож, чи не кожна публікація танцюриста була присвячена саме Їй. Ба більше – артист не одноразово заявляв громадськості, що саме дружина стала його «опорою», що завжди змушувала рухатись вперед. Не важливо, були це злети чи падіння.

До слова, наразі Влад Яма дещо перекваліфікувався від сфери танців до гумору. Як не дивно, артист став одним із суддів на «Лізі сміху». Та ще й неабияк успішно. Хоча й хореографію не планує залишати у минулому, у питаннях комічного Яма поступово переходить до рангу професійного.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here