Дорофеєва розповіла про значення тату у своєму житті

0
650

Ікона стилю по-українськи, вона ж Надя Дорофеєва, нерідко ділиться із прихильниками власним баченням на модні віянні. Спробувала інтерпретувати тренди теперішнього сезону і цього разу, традиційно – на своїй офіційній сторінці в Instagram співачка розповіла, що для неї особисто вважається бути стильною.
Якщо раніше ніколи б не подумала вдягати леопард – нехай не зупиняють упередження минулого надалі. Подібним принципом і керується іменита учасниця українського поп-дуету «Время и Стекло». Надя Дорофеєва зазначає, що упродовж життя у неї було завжди різне бачення на ті чи інші модні явища, та й на загальні поняття зокрема.

View this post on Instagram

Когда-то мне задали вопрос о моем отношении к татуировкам. 8 лет назад я ответила, что не понимаю девушек, которые их делают и зачем портят своё тело, а ещё всего лишь 2 месяца назад я и представить себе не могла, что когда-нибудь в моем гардеробе будет вещь с леопардовым принтом. В школе я не любила читать, а сегодня для меня время чтения- драгоценное. Табу поставленные мной раньше- сегодня упразднены. Мне нравится удивлять саму себя и пробовать что-то новое! По-моему это и есть свобода… Photo: @anton.muhin Photo-studio: @light.studio.photo.space

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


У будь-якому разі, вона жодного разу не зупиняла себе перед бажанням робити щось наперекір. У цьому, на її думку, і полягає свобода. Відтак, артистка вирішила побалувати своїх прихильників черговим фешн-кадром у неабияк актуальному «леопарді». Юзери у захваті, а Дорофеєва зазначає, що раніше вона би й не замислилась про подібне.
«Колись давно у мене запитували про моє ставлення до татуювань. Вісім років тому я відповідала, що не розумію дівчат, які роблять їх і псують своє тіло, а всього лише два місяці тому я навіть уявити не могла, що у моїй шафі коли-небудь з’явиться щось із леопардовим принтом», – розповідає зірка.

View this post on Instagram

Magic secret party ?

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


А також, Надя додає, що у школі вона зовсім не любила читати, сьогодні ж для неї час на читання безцінний. «Табу, поставлені мною раніше, сьогодні не мають ніякого значення. Мені подобається дивувати саму себе і пробувати щось нове! Здається, це і називається свободою…». Так чи інакше, шанувальники насамперед звернули увагу на інше – на неабияк яскравий кадр, що доповнив відверту публікацію від Дорофеєвої.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here