Дружина Бабкіна поділилась роздумами стосовно народження сина

0
316

Одна із найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу нерідко потрапляє до виру громадських обговорень. І доволі часто провокує подібну полеміку власне зіркове подружжя. На превелике здивування, Сергій та Сніжана Бабкіни ніколи не приховували подробиць з особистого життя від сторонніх очей. Навіть інтимним наважувались ділитись – що й досі дивує мережу.
Зрештою, відвертий норов зіркових коханців свідчить про те, що жодні гучні зізнання не складають для них труднощів. Радше навпаки – додають до подружніх стосунків особливого запалу. Стосується це оголених фотосесій до особливих у житті дат чи провокативних інтерв’ю, ні для кого вже не секрет, що пара полюбляє опинятись у центрі уваги.

View this post on Instagram

Ровно год назад? Всего лишь год , а столько всего произошло? Нас теперь пятеро? Кажется, что по-другому и не было. Получается, что год-это маленькая Жизнь❤️ Ещё альбом вышел МУЗАСФЕРА и большой тур был в 24 города и в 25 концертов!✨ и мультфильм ГРИНЧ с озвучкой @babkin_official ? И ещё много всего! p.s. Сразу загадаю- через год вернуться в такую же форму,как на фото? А что у вас произошло важного за год? #снежанабабкина #сергейбабкин #СБ #год #жизнь

A post shared by snezhana_babkina (@snezhana_babkina) on


Хоча й цього разу ситуація склалась дещо інакшим чином. Сергій та Сніжана Бабкіни вирішили тримати свою третю вагітність у таємниці до моменту, поки ознаки «цікавого положення» не стануть надто вже очевидними. Що ж, парі довелось протримати інтригу аж до третього триместру вагітності Сніжани. Відтак, не встигли прихильники оговтатись від подібної новини, як дружина артиста народила.
«Лише рік, а скільки всього відбулось. Нас тепер п’ятеро. Здається, що інакше й не було. Виходить, що рік – це маленьке Життя. Ще й вийшов альбом МУЗАСФЕРА і грандіозний тур до 24-ох міст і в 25 концертів! І мультфільм ГРІНЧ з озвучкою Бабкіна. І ще багато всього!», – спробувала багатодітна матуся підбити підсумки вкрай динамічного року.


До того ж, не обійшлась дружина популярного українського музиканта і без згадки про свої недавні пологи. Жінка зізналась, що після народження третьої дитини у їхній сім’ї не відбулось ніяких змін. Усе вийшло більш ніж гармонійно. Згодом же Сніжана Бабкіна заявила, що через рік повернеться до тих «досконалих» форм, які у неї були до третіх пологів.
До промовистого тексту знатна танцюристка додала спільне зі своїм зірковим чоловіком літнє фото. З огляду на все, минулорічне. Хоча й сама Сніжана зазначає, що у найкоротші терміни реабілітує своє тіло після пологів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here