Екс-учасниця гурту “ВІА Гра” розповіла про власну систему тренувань

0
310

І знову на потіху шанувальникам Анна Сєдакова ділиться пляжними кадрами. Нею захоплюються, її ж засуджують. Але, що би не говорила громадськість, співачка ніколи не зраджувала собі у власних же прагненнях. Цього разу, окрім звабливості, Сєдакова поділилась кількома корисними порадами, що неодмінно знадобляться багатодітним матусям у гарячі літні будні.
Вона, як жінка із великої літери, завжди знаходить час і на кар’єру, і на відпочинок, і на сім’ю. Втім, не зважаючи на неабияк тісний графік, Анна Сєдакова ніколи не обмежувала себе у задоволенні. За її словами, не вихідні повинні наповнювати тижні сенсом, а відпочинок посеред виснажливих буднів. Свою, не побоюсь цього слова, філософію життя, співачка активно демонструє у мережі.

View this post on Instagram

Приветики ? Я тут для себя выработала идеальную систему тренировок относительно моей жизненной позиции ) А позиция такова , что нужно себе позволять радоваться, баловать себя бокалом шампанского или вкусной булочкой ( мое второе имя ?). Итак, для меня идеальное время для тренировок -раннее утро. Я полтора часа утром занимаюсь и уже в 9.30 – 10 свободна. И такой себя хорошей девочкой чувствуешь, что можно себя баловать , хвалить и любить ❤️, чего и вам желаю. И ещё ! В сториз сейчас покажу это фото до фильтров и обработки . И если под ним будет много лайков и комментов , могу рассказать, в каких программах я обрабатываю фотки !?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


Вкотре на своїй офіційній сторінці в Instagram екс-учасниця легендарного гурту «ВІА Гра» поділилась із підписниками звабливим кадром із гарячого відпочинку. За класикою жанру, артистка у купальнику із виразним декольте, келихом шампанського у руці та вражаючим краєвидом позаду. Окрім порад стосовно тренувань та правильного харчування, співачка також поділилась власними вміннями у сфері фотошопу.
Точніше – зірка заявила, що у разі популярності публікації вона неодмінно розповість про кілька секретів, якими керується у редагуванні власних фото. Разом з тим, Анна Сєдакова детально розписала розпорядок свого дня. Матуся зазначила, що тренується регулярно, тому й не відмовляє собі у задоволенні. Ще до десятої ранку вона вільна. Тому й може дозволити собі трохи ігристого разом із пампухами ближче до обіду.

View this post on Instagram

Наверное, счастья бывает отмерено только определенное количество и когда ты его перебираешь, когда у тебя его слишком много , тебе с небес говорят – Тише , тише. В моих наушниках играет три новых невероятных песни , на которые я хочу снять видео в ближайшее время. Это такое Песни, которые я сама заслушиваю. Это те песни, без которых не могу и я. И, поверьте, я люблю исключительно лучших. Я хочу скорее тебе их показать, но не могу. И только что @alanbadoev прислал готовый клип на #яжемать и это пиздец. Правда. Извините , что ругаюсь, но это даже для меня резко, дерзко и по новому. Скоро… А пока, я лежу на пляже и думаю о том, как же Круто, что у меня есть моя музыка ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


«Привітики! Я тут для себе виробила ідеальну систему тренувань стосовно моєї життєвої позиції. А позиція полягає у тому, що варто дозволяти собі радіти, тішити себе келихом шампанського чи смачною випічкою (моє друге ім’я). Тож, для мене ідеальний час тренувань –  рано вранці. Я півтори години займаюсь спортом та вже ближче до десятої години вільна», – зізнається співачка.
Також Анна Сєдакова додає, що такий формат дня змушує відчувати себе «зразковою дівчинкою», що й балувати себе не гріх, «і хвалити, і любити» теж. Чого артистка щиро бажає своїм шанувальникам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here