“Ексклюзивна відвертість”: Потап про стосунки із колишньою

0
640

Знатний український шоумен не вперше опиняється у центрі уваги громадськості на предмет особистого. Стосунки Потапа ще із перших днів музичної кар’єри розпалюють цікавість шанувальників. Хоч і репер завжди відзначався як відданий сім’янин, підозри та чутки тільки наростали. Як результат – ні з Каменських не зійшовся, і з дружиною порвав. Принаймні, офіційно.
Ще у 2017 році світ дізнався напевно, що у романтичних відносинах між Потапом та Іриною Горовою усе давно втрачено. Полум’я погасло, зате не дружба – як запевняють власне екс-коханці. В одному зі своїх офіційних інтерв’ю вони заявили, що після розлучення їхня «співпраця» лише покращилась.


«Співпрацею» колишня пара назвала спільне виховання сина та власне творчий процес. Репер зізнався, що їм чудово вдається «підстраховувати один одного» у бізнесі та питаннях батьківства. Екс-чоловік та дружина таки зуміли залишитись друзями. Ба більше – зробити так, щоб розлучення минуло якомога спокійніше і без зайвих потрясінь для спільного 10-річного сина Андрія.
«У цих запитаннях ми якось встигаємо один одного підстраховувати. Іра ходить на батьківські збори, а я забираю Андрія зі школи та везу його у першій половині дня на плавання й інші розваги на вихідних. А Іра може заскочити з ним на зйомку чи до офісу, а потім повечеряти з дітьми у кафе. Ми і тут один одному допомагаємо», – розповідає Потап.

View this post on Instagram

@potapchiq #son

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on


Ірина Горова дотримується тих же цінностей, що і її екс-чоловік. Іменита продюсерка зазначає: «Принципових протиріч по вихованню сина у нас немає. Ми стараємось всесторонньо його розвивати і бути для нього друзями. Я вкладую у нього цінності на питання ставлення до жінок, стараюсь бути прикладом, людиною, що пишається і любить. Потап дає Андрію чоловічу енергію і любов, він для нього авторитет і приклад поведінки у справжній чоловічій компанії».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here