Фреймут пояснила, як вберегти дітей від суїциду

0
1428

Що ж, готові до чергової публікації від скандальної української телеведучої? На цей раз, Фреймут не розповідала ні про чоловіків, ні про поради для справжніх панянок. Знаменитість торкнулась неабияк вразливих тем не тільки для нашого суспільства, але й для людства у цілому.

Так, Фреймут спробувала заговорити про суїцид та вживання наркотиків. Тільки-от серед неповнолітніх. Спробувала – ключове слово. Телеведуча не намагалась зачерпнути питання, так би мовити, із глибини. Жінка лише пояснила, що варто робити, а що ні.
Ольга зазначила, що проблеми підлітків зовсім не залежать від «ґатунку» школи. Усі однакові (тобто, школи), і проблеми також. Єдине, що стосується кожного із батьків – необхідно виробити вміння «чути». Адже саме той факт, що батьки не вміють слухати і є чи не основною із причин суїциду.

View this post on Instagram

— Думаю, якою б не була школа: зовсім низького гатунку або самого високого – але всі діти однакові і проблеми також. Але батькам потрібно чути дітей. . Тому що багато суїцидів від того, що батьки не чують… . Важливо не упустити той момент, коли (дитина може почати приймати) наркотики; Може, варто сісти з дитиною і випити? Я вже так собі думаю про це. . Може, взяти якесь дороге вино і сказати, ось як я своїх пацанок вчила: «Та пийте на здоров'я, тільки нехай ваша пляшка коштує не менше 700 євро!» . Завжди можна знайти компроміс. Ну візьміть, ну не паліть – ну вже запаліть цигарку з дитиною, щоб вона знала, що їй це вдома дозволять, якщо вже дуже хочеться. @freimutolia

A post shared by Ольга Фреймут (@freimut.news) on


«Важливо не пропустити той момент, коли дитина може почати приймати наркотики. Може, варто сісти з дитиною і випити?». Лише із дорогим вином, як Фреймут і навчає своїх «підлеглих» у виправній школі пацанок.
А також, багатодітна мама додає: «Завжди можна знайти компроміс. Ну візьміть, ну не паліть – ну вже запаліть цигарку з дитиною, щоб вона знала, що їй вдома дозволяють, якщо вже дуже хочеться».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here