Фреймут про те, як відчувати себе 37-річною жінкою

0
503

Не лише гучними скандалами відома українська телеведуча. На кар’єрному шляху Ольги Фреймут траплялась не одна перешкода, не один шлюб і, відтак, далеко не одне розчарування. Втім, з телеекранів жінка виглядає завжди привітною перед своїм глядачем. І вже не перший десяток років!
У чому секрет успіху багатодітної матусі та знатної кар’єристки? Вона не боїться змінювати ні робочого місця, ні чоловіків. Так, часом Фреймут опиняється під прицілом громадськості за свої дещо сексиські висловлювання у стилі «справжньої панянки». Без епатажу телезірці не обійтись. Тим часом, знаменитість веде спосіб життя справжньої жінки ХХІ століття.

View this post on Instagram

Мені 37. Вперше за всі роки відчуваю : відлік життя оновлено; мене наче повернули у 1982 – коли так лячно народжуватися і починати вчитися. Дихати. Їсти . Тоді теж була паніка повністю і буквально віддатися в руки незнайомців . Нехай мами і тата . 25 лютого 1982 року я й уявлення не мала , як собі зарадити, коли не вмієш користуватися думками , бо не знаєш мови; коли навіть до повзання ( а тим більше до перших кроків ) потрібно дорости. Коли безпомічність у всьому , лише мамина посмішка інтуїтивно в порятунок . І зараз це саме відчуття – позаду ніби не моє життя. Ніби якась інша я його пройшла. Ніцше радив полюбити свою долю. Я свою обожнюю. Вона цікава – мов фільм . За сірі сюжети режисери не беруться. Тому я рада екстравагантності мого життя. Але. Чомусь все сьогодні починається знову. І я це бачу, як бачу вітрильник на хвилях блакитного моря. Як цукор і хлібницю на столі за сніданком, поки пишу цей не інстаграмний текст. Попереду – простір будинку, який ще не встигли омеблювати. Я ( котра з минулого ) залишила непридатні навик
и: знайомства , які ні до чого; мрії – до яких дійдено. А поки довіряюся великому світу – як 37 років тому зробила це немовлям .

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on


З головою у роботі, коли на те свій час. Чоловіку і дітям теж залишає вдосталь себе. Не зважаючи на постійні зйомки та публікації власних книг, Ольга Фреймут доволі таки часто влаштовує сімейні подорожі.
Цими днями зірці українського телебачення виповнилось 37 років. Традиційно, вона подалась зі своїм коханим «кудись далеко-далеко». Як знаменитість зізналась на своїй офіційній сторінці в Instagram, цьогоріч її вибір впав на Ізраїль, Тель-Авів.

Як усім вже звично, не обійшлась Ольга Фреймут із без «особливих» одкровень у мережі. Ще до свого дня народження зірка детально розповіла в одному із «свіжих» інтерв’ю, як її життя склалось у плані особистому. А також про історію кохання тривалістю у роки – із головним директором «Нового каналу» Владимиром Локотко.
Втім, як би не вабили зірку справи сімейні та затишне родинне вогнище, відмовлятись від кар’єрних поривань вона не планує. Матуся трьох дітей вважає, що присвячувати усю себе вихованню дітей та кухні неправильно. «В іншому випадку, ваш чоловік буде самореалізовуватися, а ви потонете в супах, нехай навіть гаспачо», – пояснює Фреймут на власному Instagram-блозі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here