Камінська із “НеАнгелів” надалі демонструє результати дієти

0
859

Не кожна із зірок здатна привселюдно розповісти про проблеми із зайвою вагою, особливо якщо вони не такі вже й очевидні. Про свої «кілька зайвих кілограмів» наважилась зізнатись Слава Камінська, учасниця дуету «НеАнгели». Співачка не лише продемонструвала вражаючий результат, але й поділилась дієвим методом схуднення.
Інтервальне голодування – ось що, на думку артистки, є секретом досконалих форм. Про це Камінська писала ще раніше на своїй офіційній сторінці в Instagram. Про це вона наважилась написати знову. Ба більше – поширити власне відео винятково у нижній білизні, завдяки якому не складно розгледіти «успіхи» рудоволосої виконавиці.


«Трохи #яжемать у стрічку, або коротко про інтервальне голодування. Я результатом цілком задоволена, але кудись таки поділись мої груди. А чоловік сказав, що занадто худа. Починаю інтервальне голодування», – Камінська про другий етап схуднення оголосила публічно. Знову ж таки, у соціальних мережах.
Прихильників же такий метод не на жарт зацікавив. Чи не кожен одразу подався до «коментарів». Втім, окрім компліментів, у стрічку співачки буквально таки полився шквал запитань стосовно правил голодування. У будь-якому разі, громадськість вразила цілеспрямованість Камінської, хоч і вона дещо почала виходити за рамки (за словами її чоловіка).


Варто зауважити, що співачка не вперше привертає увагу до особливостей своєї зовнішності. Наприкінці минулого року руденька із «НеАнгелів» продемонструвала, наскільки її зовнішній вигляд змінився після численних пластичних операцій. Відтак, Камінська оприлюднила два кадри «до» та «після», а на додачу роз’яснила, що саме вона підкоригувала за допомогою хірургічного скальпелю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here