KAZKA нарешті відповіла на критику після Нацвідбору

0
868

Півфінал національного відбору позаду, а без скандалів не обійшлось. Гурт KAZKA, якому вдалось зробити собі світове ім’я, зазнав жорсткого фіаско ще на перших етапах відбору на Євробачення.
Шквал критики полився на хітових виконавців не тільки від членів журі, але й від так званих «диванних експертів». Ніхто навіть не сподівався, що уже як культовий гурт набере лише п’ять з десяти балів. І те від глядачів! Так чи інакше, поки суддям вдалось витягнути гурт у фінал відбору із оцінкою «сім».

Не складно було помітити хвилювання солістки бенду Олександри Заріцької, із яким співачка не впоралась навіть під час виступу. Дівчина зізналась, що у ніч перед концертом на неї буквально таки накинулись мережеві хейтери із принизливими висловлюваннями та погрозами. Тиск і відсутність чесної конкуренції помітно впливає на творчість KAZKA.
У будь-якому разі, обурення глядачів не завжди є безпідставним. Переважно, Олександру критикують за невміння співати наживо та без фонограми. Що ж, учасники гурту не стримались і таки відповіли на численні висловлювання критикантів.

Гурт розцінює можливість власної участі у співочому конкурсі за велику відповідальність. Відтак, музиканти усвідомлюють усі свої недоліки та готові до змін заради українців. Ба більше – вважають здорову критику невід’ємною складовою творчого росту виконавця. Так чи інакше, аж надто важливою для гурту є підтримка прихильників, «яку вони відчувають щодня».
До слова, за участь у найпрестижнішому музичному конкурсі Європи, що пройде у столиці Ізраїлю, ще позмагаються Freedom jazz, Anna Maria, Maruv, Brunettes Shoot Blondes, Yuko та власне KAZKA. Результати Нацвідбору будуть відомі уже 23-го лютого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here