“Хатинка біля озера і не дай Боже хороми”: Олег Винник вразив скромними планами на майбутнє після втечі

0
549

Після втечі Олега Винника з України до Німеччини під час повномасштабної війни у його шанувальників з’явилася маса питань. І чим далі повелитель вовчиць продовжував дотримуватися мовчання, тим більше цих питань зʼявлялося.

І лише нещодавно зірка наважився дати ексклюзивне інтерв’ю, вперше за два роки. І варто відмітити, що одразу ж наштовхнувся на неймовірну критику від глядачів, які засуджують його за позерство та нещирість.

Олег Винник розповів про свої плани на майбутнє.

І, дійсно, у певних моментах Олег ділиться доволі неоднозначними думками, які і могли викликати таку реакцію. Наприклад, зірка зізнався про свої плани на майбутнє. Він заявив, що нібито хоче маленький будиночок і точно не бажає, щоб це був маєток чи палац. Принаймні, витрачатися на нього він не бажає.

“Я НІДЕ НА ЦІЙ ЗЕМЛІ НЕ ЗНАЙДУ СВОГО ДОМУ, ЯКЩО Я ЙОГО САМ НЕ ПОБУДУЮ. МОЯ МРІЯ Є, БУЛА, І ЗАЛИШИТЬСЯ — ПОМЕРТИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ. АЛЕ ВСЕ-ТАКИ МРІЯ МОЯ, РАНО ЧИ ПІЗНО ОТАКЕ МАЛЕНЬКЕ ОЗЕРЦЕ, ХАТИНКА, НЕ ДАЙ БОЖЕ ХОРОМИ! НЕ ДАЙ БОЖЕ! ХОЧА, ЯКЩО БУДУТЬ ХОРОМИ, ЯКЩО БОГ МЕНІ ТАК СУДИВ… АЛЕ ЩО МЕНІ БУДУВАТИ ЇХ САМОМУ? І ТОДІ МОЖНА БУЛО-Б ПРОВЕСТИ ТУДИ УСІХ, УСІХ, УСІХ, ХОЧА Б РАЗ, У СВІЙ ДІМ…”

Примітно, що вперше за свою кар’єру Олег також визнав, що в нього є жінка, яка про нього піклується. Чоловік підкреслив, що це саме особа жіночої статі, яка серйозно за нього на даний момент хвилюється і бореться за його здоров’я разом з ним.

Нагадуємо, що тривалий час таємною дружиною Олега Винника вважали його бек-вокалістку Таюне. Згодом ці чутки підтвердилися після розмови журналістів з колишніми односельчанами зірки, які охоче розповіли про його весілля та еміграцію з дружиною до Німеччини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here