“Леся і кози”: Нікітюк заговорила на тему інтимних стосунків

0
396

Не так давно скандальна українська телеведуча тільки покинула проект «Орел и Решка», здавалось би. Сьогодні ж за спиною у Лесі Нікітюк чимало успішно проведених ефірів та шоу загалом. Вона навіть встигла взяти участь у «Танцях із зірками», де із впевненістю виборола срібло. Зараз же, за вимогою глядачів, зірка ТБ повернулась до тревел-шоу. Лише цього разу вона стала єдиною та незмінною ведучою.
Що очікувано, чи не одразу після подібної новини у профілі знатної блогерки-мандрівниці почало з’являтись чимало нових постів, присвячених зйомкам нового проекту за промовистою назвою «Le Маршрутка». Годі й оминути повз увагу кадри пікантного характеру, не кажучи вже про провокативні висловлювання Лесі Нікітюк у мережі. Сьогодні телеведуча зачепила дещо інтимну тему.


До характерного комічного кадру зірка додала власні роздуми стосовно моно- та полігамії. Що цікаво, основною складовою композиції фото стала не Леся Нікітюк у модному образі, а звичайні свійські кози позаду неї. Ймовірно, подібним рішення телеведуча натякала, що варто провести певну паралель. Менше з тим, єдине, чого Леся досягнула із успіхом – активного обговорення у її профілі.
«Всі живі організми поділяються на два типи: полігамні (це ті, які сплять з усіма підряд) та моногамні (які сплять тільки з одним партнером). І тільки людина десь посередині. Може любити одного, а спати з усіма підряд. Пишіть у коментарях, хто ви?», – поділилась Леся Нікітюк доволі таки типовими роздумами як для її профілю в Instagram. І, що очікувано, без уваги громадськості вона не обійшлась.


Частково, підписники зірки спробували продовжити розпочату тему. Більшість назвало себе «третім видом», що спить тільки сам. Звісно, не обійшлось і без хвилі гумору у відповідь. «А, нарешті Лесюня-красуня із подругами сфотографувалась», «Дуже гарно, королева кіз. Серед них ти найкраща, і серед блогерів теж», «Фото називається: Леся на дівич-вечорі», «Це ти з подругами?», – жартома реагують юзери.
У будь-якому разі, подібні кадри тільки піднімають рейтинги шоу, яке ще навіть не вийшло на ТБ. Хто не чув, от-от Леся Нікітюк знову з’явиться на великих екранах. Лише цього разу у сольному проекті. Хоча й формату тревел, але Україною. З огляду на все, знатна мандрівниця ще знайде, чим здивувати глядача.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here