“Мене надихають успішні люди”: відверте інтерв’ю співачки Angela

0
846
AngelA – співачка, модель з України з “ангельським голосом ” та з неповторним концертним шоу  «Angela Show», котре стало відомим  у Китаї, Франції, Італії, Туреччині впродовж року. Співачку запрошують організатори концертів з США та з інших країн.

На шоу «AngelA Show» можна побачити глядачів різних вікових категорій і музичних смаків. Неабияк важливим елементом шоу є величезні крила заввишки до двох метрів, які їй було подаровано представником Victoria Secret . Втім, співоча кар’єра дівчини з ангельським голосом почалася з подіуму, де вона вперше заспівала пісню турецькою мовою кілька років тому.
Співачка Angela також є  володаркою багатьох титулів  міжнародних конкурсів краси. А нещодавно вона здобула перемогу в номінації “Співачка року -2018 “премії” Гордість країни – 2018 ” від  одного з впливових бізнес-видань України . Сьогодні вона поділилась своєю історією успіху та цікавими фактами зі свого життя.

– Ви є цікавою та успішною особистістю. Кількість ваших досягнень у житті вражає – у вас багато перемог як у модельному бізнесі так і в шоу-бізнесі. Чи є у вашому житті люди, які не вірили у ваш успіх ? Хто досі не поділяє ваші погляди? А хто навпаки, завжди поруч?
– Чим вище піднімаєшся на вершину шоу-бізнесу, тим більше з’являться заздрісників. А ще мене сприймають як «ляльку» для заможного чоловіка , хоча у мене своя сім’я і я дуже щаслива. Майже усім здається, що у мене багато покровителів з великими грошима і завдяки цьому я успішна.
Хоча насправді ніхто не знає, що усе це мені дісталось важкою працею та наполегливістю. Бо у мене не багаті батьки і майже кожну зароблену гривню я інвестую у свій музичний проект та авторське шоу.  Бути завжди енергійною, красивою – це мій професійний обов’язок і це частина моєї роботи. Мені приємно  бути красивою для своїх же прихильників – це частина мого образу.
Хоча в житті так, що спочатку дивляться на мене, а потім слухають, що я говорю. Напевно, завдяки моїй зовнішності, мені вдалося заробити гроші в модельному бізнесі, щоб потім стати співачкою. Співати зараз дуже дорого, якщо говорити про міжнарордну професійну сцену.
Є люди, які не вірили і не вірять у мій успіх. Але це ті люди, які нічого в житті не досягнули. Це такі критикани, хейтери диванні, які засмічують мої стрічки в соціальних мережах своїми «негативними» коментами. Вони бачать тільки всі мої негативні сторони. Мій менеджер якось намагається з ними вести діалог, але це такі люди, які без приводу і аргументів нас провокують і роблять все нам на зло.

Люди, які не поділяють мої погляди, зі мною довго не працюють. Вони йдуть своїм шляхом. Це не тому, що я погана, а тому що вважаю, що у нас немає часу когось повчати і щось доводити. Нам потрібно швидко розвиватися і знаходити виходи в будь-якій ситуації.

Поруч зі мною мої шанувальники, моя команда. А батьки,сім’я, як завжди, зовсім далеко. Мені їх  не вистачає.


– А з якими думками ви засинаєте після насиченого робочого дня?
 
– З позитивними думками. Ми отримуємо те, про що думаємо. Завжди собі кажу «сьогодні добре, а завтра ще буде краще». Як би банально це не звучало, але допомагає мені заснути втома. Бувають такі дні, що я можу спати, стоячи в черзі, коли проходжу паспортний контроль в аеропорту. Або засинаю на ліжку в готелі в новому місті після перельоту. Мені навіть їсти не потрібно – тільки виспатися. 
 
– Чим ви займаєтеся 90% вільного від роботи, сім’ї і побуту часу?

– У вільний час відвідую своїх батьків. У зв’язку з гастролями, зйомками, дуже рідко бачу своїх батьків. У Києві проводжу зовсім мало часу. В цьому році більше часу провела в Італії. У мене може бути вільний час, коли лечу в літаку або їду в машині. Тоді я слухаю музику. Мене надихають моя музика, моя команда і успішні люди, з якими зустрічаюся на своєму життєвому шляху.
– У чому секрет вашого успіху?
– Напевно, у працьовитості, цілеспрямованості, везінні або завдяки певним обставинам. Іншими словами: одного разу я з’явилася у потрібний час і в потрібному місці. На мене звернули увагу і запропонували співпрацю. Цього не сталося, якщо я б нічого не робила для цього.
 
– Хіба музичного матеріалу недостатньо , щоб заявити про себе, як про співачку?

– Думаю, що недостатньо. Пісню можна самому написати  або купити у кращих авторів , композиторів. Зовнішність зараз так само можна “зробити”, адже є багато салонів краси і пластичних хірургів. Ось завзятість, віру в те, що робиш – не купиш. Це те, чого не вистачає молодим артистам.
– Про вас пишуть ” співаюча модель ” , ” ангел Victoria Secret’s “. Як Ви себе почуваєте: хто Ви – модель, яка співає чи артистка? 
 
– “Співаюча  модель” – це про мене . Я – модель, яка співає. Почуваю себе моделлю, тому що більше маю досвіду в модельному бізнесі, завдяки якому розпочалась моя сольна кар’єра. У мене було багато спроб розпочати сольну кар’єру в Україні – та без музичного менеджера нічого не вдавалось.

Дуже багато було спроб,потрачено коштів,часу, але тоді не склалось. І я знову почала займатись модельним бізнесом в Туреччині. Артисткою бути без досвідченого музичного менеджера в Україні неможливо.
Хоча багато співаючих  в караоке-барах та в кавер-гуртах вважають себе артистами.Для мене артист – це індивідуальність та неповторність в творчості та на сцені. Тому в моєму випадку – я співаюча модель. Адже навіть на міжнародних конкурах краси приймаю участь  як модель і як артист зі своїм концертним шоу «АngelaShow».
– І на завершення, що побажаєте читачам? 

– Шановні читачі, мені б хотілося побажати Вам щастя, любові і усього найкращого. Життя швидкоплинне. Живіть зараз і нічого не відкладайте на завтра. Бажаю Вам зустріти кохану людини, яка навчить Вас прощати, розуміти і радіти життю, буде завжди поруч.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here