Мірзоян про мовний скандал Полякової та Єфросиніної: “Закрий нах*й свою передачу”

0
546

Відомий український співак Арсен Мірзоян прокоментував мовний скандал, у який потрапили співачка Оля Полякова та ведуча Маша Єфросиніна.

Так, ведучі спільного проєкту “Взрослые девочки” заявили, що не можуть вести своє шоу українською мовою, оскільки у програмі вони не добирають слів та вільно висловлюють думки, тому їм легше записувати російською.

Зі свого боку, Арсен радить колегам або перейти на українську, або закрити це шоу. Про це він розповів в інтерв’ю “24 каналу”.

“Оці всі відмазки: “Я не можу українською вести, спілкуватися”. То не роби того взагалі. Не виходь в ефір, бл*дь, не спілкуйся з людьми, закрий нах*й свою передачу. Просто закрий нах*й, якщо ти не вмієш розмовляти українською”, – емоційно прокоментував артист.

Поділився музикант своєю думкою і про те, що зараз артисти, в репертуарі яких не було жодної українськомовної пісні, випускають їх одна за одною.

“Звісно, що більшості образливо трохи. Ти розумієш, що ти робив якісну українську музику, але хтось однаково орієнтувався на той ринок, на російськомовний ринок, бо він більш прибутковий. А зараз ці люди перекинулися – співають українських пісень”, – зазначив він.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here