“На крилах”: Монатік розповів про чоловіка у житті Кароль

0
431

Паралельно до розвитку співочого проекту «Голос країни», розвиваються і його учасники, і судді. Складно не зауважити перевтілень зіркових тренерів шоу. Ймовірно, вони всього лише відкрились перед глядачем по-новому. Але ситуація із Тіною Кароль склалась дещо інакшим чином.
Нарешті, бодай якійсь подробиці пішли на поталу громадськості. Монатік з телеекранів відверто заявив, що у всьому винен чоловік. Так, у житті Тіни Кароль з’явилась та людина, яка змусила її знову опинитись «на крилах». Хто слідкує за співачкою у мережі – зрозуміє. Особливо ж це вплинуло на стиль музики. Треки стали більш натхненими та «окриленими».

«Вона зараз, немов на крилах, по-іншому себе демонструє», – коментує колега Тіни Кароль по сцені та «кріслах», Монатік. Мультиартист розповів, що після появи Дана Балан серед зіркових тренерів проекту «Голос країни» усе змінилось у кращий бік. Що цікаво, подібним неочікуваним припущенням музикант поділився у рамках програми «Світське життя» із Катериною Осадчою.
А також Монатік додає, що із захватом спостерігає за щастям його колеги. Із Даном співачка змінилась у кращий бік, стала більш душевною, наскільки це можливо. «Я не знаю, що між ними відбувається, але одне можу сказати напевне. Дан додав до шоу багато нового, і, мені здається, що й Тіна по-іншому почала себе поводити. Вона постійно невимовно весела, ніби на крилах», – пояснює артист.

Не тільки Монатік, але й уся команда телепроекту ретельно стежить за «зв’язком», що зароджується між Тіною Кароль та Даном Баланом. Монатіка ж, у свою чергу, не може не тішити подібна ситуація на проекті: «Мене тішить те, що у них відмінний настрій, вони чудово танцюють разом. Нам завжди цікаво і весело спостерігати за ними і їхніми розмовами. Ми з Потапом постійно підслуховуємо в очікуванні нових інтриг».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here