Надя Дорофеєва розповіла про свої враження від Амстердаму

0
356

Нерідко зірки відправляються святкувати свої дні народження подалі та за кордон. Іменита учасниця дуету «Время и Стекло» Надя Дорофеєва винятком не стала. Співачка разом зі своїм зірковим чоловіком Володимиром Дантесом та найближчими друзями подалась до Європи. Втім, шанувальників вразило інше – неабияк чуттєві публікації артистки.
Хто не знав, подумав би, що подружжя Дантеса та Дорофеєвої влаштувало собі другий «медовий місяць». Що не публікація – завжди вдвох та у щирих обіймах. До того ж, співачка не стримувала себе у чуттєвих висловлюваннях. Вплинула так на Дорофеєву подорож чи така бажана відпустка, але складно не зауважити неприхованого щастя на її обличчі.

View this post on Instagram

Амстер, ты кайф ?

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Спершу співачка замилувала прихильників романтичною фотосесією зі своїм чоловіком у центрі Амстердаму, згодом же подалась із друзями до провінції. Кадри серед тюльпанів змушують не відводити погляду. А слова під фотопублікаціями – перечитувати їх знову і знову. «З кожним роком я почуваю себе усе щасливішою і щасливішою», «Амстер, ти кайф», – на цьому «милість» не завершилась.
«Вчора був гарний день. Знаєте, так буває, коли тобі так добре, що аж лячно сильно радіти. Ось вчора було саме так. Поруч були друзі, краса і величезна кількість приємних привітань!», – підписала сліпачка свою останню серію світлин із Амстердаму. Так чи інакше, подорож не завершується. Радше навпаки – перетворюється на євротур.


Як анонсувала артистка в інстаісторіях, зовсім згодом з’являться нові та не менш романтичні світлини. На цей раз – зі світової столиці кохання, із Парижу. Принаймні, поки що сторіс сповнені безтурботними прогулянками столицею Франції – разом із друзями та коханим чоловіком. Шанувальники у захваті, а власне знаменитості не припиняють тішити своїх підписників у мережі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here