“Найкраща школа для дітей”: Фреймут про секрети виховання

0
535

Іменита українська телеведуча, обличчя якої не перший десяток років майорить на телеекранах, вкотре ділиться порадами, яким вона слідує при вихованні власних дітей. Багатодітна матуся звикла поширювати у соціальних мережах, зокрема на офіційній сторінці в Instagram, одкровення із особистого сімейного життя.
На цей раз, зірка телеекранів зачепила тему школи. Тільки-от не мовиться про навчальний заклад у звичному розумінні цього слова. Ольга Фреймут розповіла, як їй вдається невимушено привчати дітей до таких дисциплін, як географія чи іноземна філологія.

Ще змалку дітлахи Фреймут звикли до подорожей. Адже самій телеведучій не сила довго всидіти на одному місці. Що ж, дружина генерального директора «Нового каналу» може собі дозволити. До того ж, як вона вважає, саме подорожі є «найкращою школою для дітей».
«Можна роками водити малятко на гуртки і бачити, окрім досягнень, яке воно втомлене та відсторонене. А можна полетіти далеко-далеко. Аж дивно, як швидко та легко діти засвоюють мови, літератури, географію, історію інших країн на практиці мандрівок», – переконує телеведуча у своєму Instagram-блозі.


Зважаючи на численні схвальні коментарі, прихильники Фреймут підтримують її міркування. Дехто навіть наголошує на мудрості телезірки. Втім, не обійшлось без тих, що спробували «приземлити» зірку до реальності, зазначивши, що далеко не у кожного є фінансові можливості на таку «дорогу школу».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here