Ані Лорак розповіла про стосунки з новим коханим

0
410

Співачка недовго була одна після розлучення з бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. Тепер Ані Лорак крутить роман з саунд-продюсером лейблу Black Star Єгором Глібом. Єгор, хоч і працює в сфері шоу-бізнесу, не відносить себе до категорії публічних людей.
Пара познайомилася близько трьох років тому. Спочатку їх пов’язувала робота, і лише недавно співпраця перетекло в серйозні стосунки. 41-річна Лорак не приховує, що щиро щаслива з 27-річним обранцем. У них багато спільного, незважаючи на настільки різний спосіб життя: Єгор намагається залишатися в стороні від спалахів фотокамер і не спілкуватися з представниками преси.

“Я – публічна людина, а він – ні, дуже закритий, намагається особливо ніде зі мною не з’являтися. Звичайно, він приїжджає, підтримує мене, я потребую його підтримки і рада, коли він зі мною. Нам завжди весело, ми завжди сміємося, ми завжди слухаємо музику класну, ми завжди на одній хвилі, нам завжди є про що поговорити. Бути разом не десь «на картинці», а бути разом по-справжньому – ось що важливо”, – підкреслила співачка.
Багато хто цікавиться у артистки, чи бачить вона Єгора своїм чоловіком, на що Ані категорично заявляє, що поки не готова до весілля – аж надто сумним був попередній досвід. Її думку поділяє і Гліб, за плечима якого вже є невдалі стосунки зі співачкою Тетяною Решетняк.


«Так, і у нього такі ж думки. Треба просто бути щасливими, дорожити один одним, поважати, цінувати і ні в якому разі не впускати сторонніх у своє життя – ось це важливо, тому що люди вповзають, хочуть щось знати, щось порадити, щось підказати, а це ні до чого абсолютно », – зізналася Лорак.

View this post on Instagram

?

A post shared by АНИ ЛОРАК (@anilorak) on


Нагадаємо, заміж за Мурата Налчаджиоглу Ані Лорак вийшла у серпні 2009 року. Два роки по тому у пари народилася дочка Софія. За словами зірки, спадкоємиця була в курсі негараздів в родині.
“Я підготувала Софію, розповіла, що у дорослих бувають такі ситуації, коли вони живуть разом, а потім виходить, що не збігаються в якихось важливих речах, характерах, ще в чомусь. До того ж вона була свідком наших сцен, з’ясування відносин”, – говорить артистка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here