Настя Каменських вперше прокоментувала своє весілля

0
587

Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація про те, що співачка Настя Каменських і репер Потап одружуються.
Прокоментувати цю інформацію вирішила сама Каменських для видання Clutch. Реакція зірки на чутки про весілля лише сильніше заплутала фанатів: співачка не спростувала інформацію, проте і не підтвердила її.

View this post on Instagram

Вчера мои любимые ребята @ZBSband – победители #хfactor презентовали свой дебютный альбом. ? Невероятно ими горжусь! ??? Когда талантливый дуэт делает, то что любит, то, что им в кайф — их музыка завоевывает сердца людей и становится невероятным праздником творчества и искусства! Знаю это не понаслышке ? Вчера я увидела, насколько они выросли со времени шоу и я рада поддерживать ребят на их творческом пути. ? ZBSband мастерски соединили музыку и театр в единое целое, благодаря чему родился уникальный жанр. Ваш дебютный альбом «Аудиотеатр» — это заряд позитива, вашей энергетики и безусловного таланта. ??? Спасибо гостям, которые пришли поддержать ребят. ? было очень приятно видеть всех-всех-всех. ❤ Обязательно послушайте первый альбом @ZBSband «Аудиотеатр»! ??? 17 мая он будет доступен на всех музыкальных площадках.

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


Як зазначає Каменських, вона не дивується, що преса проявляє до її особистого життя такий сильний інтерес. Але вона зізналася, що не має наміру виставляти особисті моменти на загальний огляд.
“Я популярна саме тим, що нікому нічого не показую. Знаєте, заборонений плід – дуже солодкий. Я, власне, і є цим солодким забороненим яблучком. Коли буду готова і захочу що-небудь оголосити, сказати, розповісти, я обов’язково це зроблю. А зараз я оберігаю своє “, – повідомила співачка.


Також виконавиця додала, що на даному етапі те, що вона хотіла показати, вже показала. “А як тільки я захочу розкрити свого чоловіка, його ім’я і взагалі, чоловік це чи ні (раптом я дівчина з сюрпризом) – тоді все розповім”, – зізнається Настя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here