“Ніякі хакерські атаки нам не страшні”: звернення Зеленського

0
455

Ще наприкінці минулого року, точніше – власне перед новорічним привітанням президента, Володимир Зеленський сколихнув країну. Вона не оговталась і досі, ми не оговтались. Втім, гуморист-дефіс-політик часу марно не гайнує та продовжує «розмову» зі своїми потенційними виборцями.
Планують голосувати за нього чи ні, але кожен вважає за обов’язок активно стежити за кожним офіційним зверненням коміка в образі кандидата на очільники держави. Ні для кого не секрет, що передвиборча кампанія Зеленського неабияк вирізняється з-посеред інших. Молода кров, «нові» обличчя і таке інше.

Не так давно Володимир Зеленський розповів про численні погрози в адрес його сім’ї та власне політичний тиск на його персону. Обмовився кандидат у президенти і про численні спроби прослуховування та судові позови за «приписаних» справ. На цей раз звернення видалось дещо оптимістичнішим.
Володимир Зеленський заявив, що жодні хакерські атаки йому та його команді не страшні. Ролик він записав у відповідь на чутки, себто його офіційний канал на Youtube заблокували. Гуморист усе із посмішкою спростував. Підтримав його в цьому колега по сцені Євген Кошовий.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Все працює)))

Публикация от Владимир Зеленский (@zelenskiy_official)


«Усі медіаресурси розтрубили, ніби наш Youtube-канал заблокували… Ніякі хакерські атаки нам не страшні. Тож, насолоджуйтесь нашим відеоблогом. Працюйте на благо країни. Наш канал так робить, робіть і ви. Зробимо це разом», – мовиться у ролику, що й хвилини часу не займає.
Втім, не зважаючи на тривалість, кількістю переглядів він обділеним не залишився. Лише за дві години його охопила чисельність у триста тисяч користувачів. Звичайно, без жорсткої дискусії у коментарях не обійшлось.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here