Олег Скрипка розповів про антивірусні ворожіння: “У нас відразу почали послаблювати карантин”

0
216

Лідер гурту ВВ, музикант Олег Скрипка вирішив не сумувати без роботи на карантині, а влаштовувати онлайн VECHORNYTSI, тобто віртуальні концерти, на які він запрошує відомих гостей – інших українських артистів. Вони не лише співають пісні, але й проводять інтерактивне спілкування, й дегустують вишукані вина. Це такий собі бенкет, за яким можуть безкоштовно спостерігати глядачі з будь-яких країн.
Цікаво, що сам музикант називає останні концерти “антивірусними ворожіннями”, тому що на них відбувається магічне чаклування.
Знай.ua дізнався у Олега Скрипки, про що саме йде мова. Також ми поспілкувалися про онлайн навчання його дітей під час карантину, про майбутній вертикальний концерт та поїздку до Вітебська.
Про антивірусні ворожіння
Я вважаю, якщо ми проженемо віруси з голови, тоді ми самі не будемо хворіти, ми не будемо панікувати від того, що відбувається, і суспільство не буде хворіти. Може, я метафорично ставлюся до цієї ситуації, але вона настільки абсурдна в світі, що ти можеш вижити, тільки якщо ставитися до цього метафорично та філософськи.
І коли ми провели минулі VECHORNYTSI, антивірусні ворожіння, у нас відразу почали послаблювати карантин. Потім знову почали накручувати. І я, коли вчора вів ефір, так і сказав, будемо робити антивірусні ворожіння 2.0, і у нас знову буде послаблення. Ось чекаємо тепер на послаблення!

Про вертикальний концерт
Green Grey, мої колеги, музиканти, яких я дуже шаную, запросили на свій день народження у готель Bratislava. А потім вони запропонували зробити і мені там вертикальний концерт 11 липня. Green Grey є його організаторами. Я хотів би, щоб люди купили ці квитки, щоб людям сподобався цей задум. Головне, щоб погода була добра, щоб в голови урядовцям не прийшли ще якісь заборони.
Про відпочинок на карантині
Я ще не відпочивав, тому що у дітей була школа. У нас було навчання онлайн до кінця травня, а потім, у червні, діти ходили в школу через день. Тільки зараз, ось перший тиждень, як почалися канікули. Ми плануємо виїхати на дачу. У мене є дача на Київському морі, у гарному місці.
Про онлайн навчання дітей
Допомагав дітям вчитися, хоча вважаю цей спосіб не ефективним! І дітям воно не дуже подобається. Їх дуже важко зконцентрувати навколо екрану. У мене ж досить багато дітей (посміхається – ред.), їх постійно треба згрібати, вони ж розбігаються, не сидять на місці. Все одно, дитина сидить перед екраном, ніби вона присутня, а на колінах тримає смартфон і щось там грається.
У нас телевізорів ніколи не було і сподіваюсь, що й не буде, а компьютери є, смартфони є – ми сучасні люди.
Про майбутні виступи
У мене є запрошення на “Слов’янський базар” до Білорусі, у Вітебськ. Там же немає карантину, але починаються перед виборами перетрубації. Сподіваюся, що все буде добре, тоді поїдемо на концерт до Вітебська.

Про боротьбу з коронавірусною хворобою
В мене така теза, що, безумовно, всі ці дистанції та тому подібне, та паранойя, яка нагнітається у суспільстві, воно допомагає, але воно людей вводить в стан жаху, а цей стан жаху якраз послаблює імунітет людини. Тому я вважаю, що акцент треба робити на здоров’ї людини – ось це найголовніше. Здоров’я та імунітет – це єдине, що людину рятує.
Лікарі не знають, як цю хворобу лікувати, а організм знає. Йому треба допомогти, треба підсилювати, тоді організм буде справлятися з хворобою. У мене є знайомі лікарі, які використовують народну медицину, але вона офіційно не визнана, в цьому проблема. В народній медицині є багато засобів, які дійсно можуть цю ситуацію полегшити.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here