Ольга Фреймут розпочала боротьбу із сексизмом

0
668

Скандальна українська телеведуча ніколи не намагалась стримувати себе у категоричних висловлюваннях. Нікого не здивуєш навіть появою Ольги Фреймут у помешканнях її найзухваліших хейтерів, що справді траплялось – на однойменному шоу.
Панянка вкотре спробувала торкнутись аж надто вразливої теми (і не тільки для українців). Так, Фреймут зачепила проблему сексизму у суспільстві. Знаменитість, яку не одноразово прозивали «старою», «анорексичкою» та продовжують критикувати переважно на предмет зовнішності, нарешті висловилась. Ба більше – розпочала всеукраїнський флешмоб проти хейтерів-сексистів.

View this post on Instagram

— Мене часто критикують. Називають старою, анорексичкою. Я зрозуміла, що критикани – заручники комплексів, якими ми страждаємо. Ділити людей на товстих і худих – це свого роду расизм. Вага в суспільстві не залежить від ваги тіла. так, доглядати за собою життєво необхідно. Але успішні ті, хто має багате внутрішнє наповнення: освіта, харизму, манери, добре серце. Всеукраїнський флешмоб "Моя вага ідеальна" повинен допомогти дівчатам повірити в себе. Я хочу спробувати припинити сексизм. Чоловіки дозволяють собі бути пухкими, але це не зупиняє їх займати керівні посади і вдало одружитися. Давайте теж насолоджуватися життям незалежно від того, зів'яле у тебе декольте або квітуче! . #ОльгаФреймут #Фреймут

A post shared by Ольга Фреймут (@freimut.news) on


«Я зрозуміла, що критиканти – заручники комплексів, якими ми страждаємо. Ділити людей на товстих і худих – це свого роду расизм. Вага в суспільстві не залежить від ваги тіла. Так, доглядати за собою життєво необхідно. Але успішні ті, хто має багате внутрішнє наповнення: освіта, харизма, манери, добре серце», – заявляє телеведуча в одній зі своїх інстапублікацій.

Відтак, Ольга Фреймут розпочала всеукраїнський флешмоб «Моя ідеальна вага», який повинен допомогти дівчатам повірити в себе. «Я хочу спробувати припинити сексизм. Чоловіки дозволяють собі бути пухкими, але це не зупиняє їх займати керівні посади і вдало одружитися. Давайте теж насолоджуватися життям незалежно від того, зів’яле у тебе декольте або квітуче!».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here