Ольга Фреймут відверто заговорила про комплекси середнього віку

0
836

Ні для кого не секрет, що скандальна українська телеведуча полюбляє хизуватись своєю стрункою фігурою при першій же можливості. І, звісно, чому би й на пляжному відпочинку в Індонезії вкотре не продемонструвати свої форми перед об’єктивами камер, що й зробила Ольга Фреймут. Разом з тим, телеведуча не забарилась та поділилась із прихильниками черговим «повчанням».
Нерідко телезірка стає жертвою хейтерських атак у мережі, але голослівні образи ніколи не зупиняють Фреймут на шляху до самовдосконалення та прийняття себе, чого вона бажає також своїм читачам. Цього ж разу телеведуча поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram, здавалось би, звичне пляжне фото. Але варто тільки звернути увагу на пост під ним, як усе стає на свої місця.


Виявляється, чи не щодня Ользі Фреймут доводиться боротись із першими проявами кризи середнього віку. На превелике здивування ненависників зірки, вона помічає усі недоліки свого тіла, кожну морщинку, але ні в якому разі не поспішає впадати у відчай через такі звичні речі. Вона усвідомлює свою недосконалість, що неодноразово заявляла на публіку. Втім, цього разу жінка заговорила про вікові проблеми.
У своїх публікаціях телеведуча часто акцентує увагу на справах сімейних та правилах справжньої леді, але майже ніколи не розповідає, як їй доводиться боротись із невпевненістю, що притаманна кожній людині без винятку. І, традиційно у своєму стилі, Ольга Фреймут пояснила, чому настільки важливо не комплексувати через вікові прояви чи «старіння».

View this post on Instagram

«Я не така, якою бачила себе у мріях. Я лише та, яка все це намріяла…» Мері Вестмакотт, відома нам як Агата Крісті . Моє видавництво @snowdrop_publishing цієї осені презентує три психологічні романи Мері Вестмакотт. Про любов, стосунки , зраду, розлучення… Агата Крісті була тонким психологом, але ці твори ховала від читачів під іншим іменем. Боялася , що людям, які звикли до її детективів , не сподобається . А вони – шедевральні ! І я так пишаюся , що ми першими переклали їх українською ! А що читаєте ви?

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on


«Імператриця Австрії Сісі була дуже гарною, іконою стилю. Але в 34 роки заборонила фіксувати себе на портретах. Не хотіла розчаровувати шанувальників обличчям, якого торкається старість. Як я розумію Сісі, але соромитись себе з роками не варто. З віком знаходжу в обличчі нові риси, яких не було в юності. Впевненість, спокій, життєвий досвід. Хіба це треба ховати?», – Фреймут вкотре промовисто звернулась до своїх підписників у мережі.
Не виключено, що за подібним зізнанням криється щось більше, аніж заклик «любити себе та своє тіло». Зрештою, для «леді» притаманно приховувати свої справжні почуття, про що телеведуча неодноразово заявляла у ролі директорки школи-шоу «Від пацанки до панянки». Хоча й не обійшлось без тих, хто підтримав знаменитість у подібному висловлюванні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here