Оля Полякова поділилась таємницями ідеальної фігури

0
700

Навіть оголеними кадрами після свого 35-річчя дивує українська зірка шанувальників. До подібного методу хайпу нерідко вдаються голлівудські селебріті, особливо представниці сімейства КаДженнер. «Там» це не засуджується, «тут» це не обходиться без слова «вульгарщина».
Оля Полякова не зупиняється перед осудливим суспільством. Інакше б співачка не створила свого унікального образу та не стала б зіркою української сцени, у прямому розумінні цього слова. Вона зробила себе всупереч упередженням, а не базуючись на них. Тому й дійшла так далеко.


Тенденція «30 років – не вирок» таки прижилась серед вітчизняного зіркового бомонду. Хоча й не для всіх такий принцип є зрозумілим, це все питання часу. Іменита екс-учасниця дуету «Потап и Настя» теж не пасе задніх у своєрідному флешмобі оголень. Так чи інакше, «першовідкривачкою» все рівно вважається Полякова.
Довгонога співачка упродовж усієї своєї сольної кар’єри не соромилась так званих кадрів із рубрики «пікантно». Нічого й не змінилось після материнства та перетинання межі у четвертий десяток. До Дня Святого Валентина артистка взагалі наважилась поширити своє еротичне фото у білизні, хоч і майже 20-річної давності. Відповідно, за нею послідувала NK.


Що ж є запорукою досконалих форм чи не найепатажнішої зірки української сцени? Нарешті, Полякова розкрила таємницю своєї непідвладної часу фігури. Перш за все, зірка завдячує «природі та мамі». Але, за її словами, після тридцяти генетика дещо відходить на задній план.
Так, в Ольги Полякової ніколи не було проблем із зайвою вагою. Ситуація могла би змінитись після вступу до четвертого десятку, якби зірка так активно не працювала фізично. Хоча й знаменитість не займається спортом та до залів не ходить, вона добряче «зганяє піт» на сцені, власне під час концертів.

View this post on Instagram

Хочу туда! Кто со мной?)))

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on


«Багато танцюю, на концертах викладуюсь на всі двісті відсотків. Після виступів, навіть якщо надворі було мінус одинадцять, костюми необхідно викручувати. Під час власних шоу витрачаю багато енергії. На додаток, репетиції, де я викладуюсь не менше. Тому спортзалу мені не потрібно», – пояснює Полякова.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here