Оля Полякова відреагувала на “дорослі” стосунки своєї доньки

0
684

Днями раніше у мережі з’явились провокативні кадри 14-річної доньки Ольги Полякової із новим бойфрендом. Юна блогерка нерідко наслідує свою зіркову матусю та ділиться із багатотисячною армією підписників подробицями із особистого життя. Цього ж разу школярка дещо перетнула межу прийнятого. Принаймні, у цьому переконана більшість.
Дівчинка оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram кілька світлин зі відпочинку у Єгипті. Усе було би звично, якби не хлопець, що ніжно обіймає Марію Полякову. З огляду на все, зіркова донька поділилась зі світом своїм «шкільним коханням». Що очевидно, зважаючи на провокативний підпис під одним із пікантних кадрів у готелі.

«Твоя людина – та, для якої ти на першому місці сім днів на тиждень, а не лише тоді, коли дозволяють час і обставини», – зізнається дівчинка. Юзери ж додали, що подібні світлини зарано публікувати для 14-річної школярки та поцікавились, як ставиться до подібного її зіркова матуся, Ольга Полякова. Хоча й не обійшлось без тих, кого зізнання Марії неабияк зворушило.
Не минуло й дня, як співачка відреагувала. Знатна українська артистка стримано прокоментувала світлину: «Які милі». А ще, додала кілька сентиментальних емодзі. Втім, що цікаво, на цьому справа не завершилась. Наступного дня на черговому «інстаопитуванні» у сторіс в Ольги Полякової запитали, як врешті вона ставиться до юного бойфренда своєї доньки.


Знаменитість, у свою чергу, відповіла більш ніж вичерпно: «Гадаю, їм обом подобається вважати, що вони пара. Я на мене, поки вони друзі. Ставлюсь прекрасно. Він хороший хлопчик». Так чи інакше, усе свідчить про те, що прихильники артистки на цьому не вгамуються.
Що стосовно власне Марії Полякової, вона у сторіс теж не обділила підписників інформацією. На запитання «Ви мутите?» школярка-блогерка чітко відповіла, що так.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here