Вівторок, 26 Вересня, 2023

Оля Полякова зізналася, скільки їй років насправді

На Вікіпедії вказані інші дані
Вік Олі Полякової – велика загадка. У Вікіпедії повідомляється, що в цьому році співачка відсвяткувала свій 41-й день народження, а менеджер артистки стверджує, що в паспорті Ольги Юріївни вказано 1984 рік народження.
Розставити всі крапки над «і» вирішила сама співачка. Під час спілкування зі Славою Камінської зірка розсекретила свій справжній вік.
«Вікіпедія змінила мою дату народження півтора місяці тому. Ніякі документи нотаріально підтверджені, які ми їм висилаємо, на них не діють. Ну, нехай буде так », – говорить Полякова.
Співачка стверджує, що народилася в 1984 році і в січні цього року вона відзначила своє 36-річчя.
«Найбільше я люблю, коли мені кажуть:« Вам набагато більше років, ви просто дуже добре виглядаєте». А я кажу: «А чому б мені просто не виглядати на свій вік? Ось я просто виглядаю на свій вік, – зазначає Полякова. – Добре, якщо комусь це допомагає, хай мені буде з сьогоднішнього дня 50. Давайте запишемо, і у Вікіпедії теж».

Відзначимо, що найбільша онлайн-енциклопедія стверджує, що Полякова Ольга Юріївна народилася 17 січня 1979 року. У цьому Вікіпедія посилається на матеріал газети «Сегодня», який був опублікований 24 січня 2001 року. А в більшості доступних біографій співачки вказано 1984 рік народження.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles