Після “безглуздої війни” Андрій Макаревич готовий виступити в Донецьку

0
2266

Відомий музикант та лідер гурту “Машина времени” Андрій Макаревич в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що ніколи не був у Донецьку, адже влада ДНР негативно поставилися до ідеї його візиту. Можливо, таке рішення було пов’язане з виступом музиканта в Слов’янську на підтримку солдатів АТО.
Він відвідує лише ті міста, де його чекають і активно запрошують, а бажання влади Донецька його не бачити – це їхні проблеми. Макаревич додав, що всім серцем бажає, щоб обидві сторони нарешті припинили конфлікт. Нагадаємо, що донецький політолог не схвалив ідею концерту Макаревича.
Нагадаємо, що нещодавно російський музикант Гарік Сукачов розкритикував позицію свого колеги Андрія Макаревича щодо українського Криму.
“Крим не наш? Крим – наш. Ми за нього триста років воювали. Наші матроси, солдати, мирні жителі – мільйони людей поклали за нього своє життя”, – сказав співак в інтерв’ю “Москва 24”.
Сукачов додав, що під час Великої Вітчизняної війни за півострів билися “не тільки російські, але й українці, узбеки, татари та інші”. Він також зазначив, що добре знає Крим, бо знімав там кіно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here