Племінниця Софії Ротару розповіла, чому не хоче виступати під її псевдонімом

0
1387

Племінниця Софії Ротару, українська співачка Sonya Kay розповіла, що батьки назвали її на честь відомої тітки, а також пояснила, чому не виступає під зоряним прізвищем. Про це повідомляє ТСН. Інформаційний ресурс зазначає, що молода виконавиця з пелюшок в шоу-бізнесі. Крім того, що вона племінниця легендарної зірки, її мама співала у колективі “Черемош”, в якому тато був керівником. Але Sonya Kay вирішила не виступати під прізвищем Ротару.
“Я не намагаюся бути другою Софією Ротару, тому що ми зовсім різні. Вона є еталоном для мене, вона дуже велика людина, яка зробила дуже великий внесок в музику. Я роблю зовсім інше, у мене інший саунд, у мене Тропікал-хаус, дип-хаус і навіть інший образ”, – зазначила виконавиця.


Артистка зізналася, що її трохи зачіпає те, що її сприймають, як племінницю Ротару, а не самостійну виконавицю. “Я пишаюся тим, що я народилася в такій сім’ї, що у мене тітка Софія Ротару, але хочеться звичайно, щоб мене сприймали як особистість, як Sonya Kay”, – повідомила Соня.
За словами співачки, навіть незважаючи на те, що Софія Ротару має великий музичний досвід, Sonya Kay знаходиться з нею виключно в родинних стосунках і порад не просить.


“Насправді, коли ми збираємося, у нас дуже велика родина, ми обговорюємо зовсім інші теми, тому що це буває дуже рідко. Є інші теми для розмов. Творчості ніколи не торкаємося і я ніколи допомоги у неї не просила, а вона, в свою чергу, мені ніколи не допомагала. Я сама зі своєю командою. Дуже вдячна своїм батькам, бо вони мене завжди підтримують”, – зізналася артистка.
Sonya Kay 10 років прожила у Великобританії, де здобувала освіту, але в кінці кінців будувати кар’єру повернулася в Україну.


Нагадаємо, що внучка знаменитої співачки Софії Ротару Соня Євдокименко, названа на честь легендарної бабусі, вирішила піти по її стопах. Дівчина, яка вивчає історію мистецтв і англійську літературу в Лондоні, вільно говорить англійською, займається з дитинства музикою і будує модельну кар’єру, беручи участь в показах і рекламуючи відомі бренди, тепер вирішила стати співачкою. Соня вже встигла записати свою першу композицію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here